Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kellene...

Szerintetek mennyit kellene fogyjak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval ezek a méreteim:

161cm

59-60kg

csípő kb.: 95cm

mellb.:kb:85cm

derék:kb:75cm

14/L


Köszi


2010. szept. 6. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
semennyit...viszont némi sport rád fér ;)
2010. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kezdj el sportolni. vegyél vissza a szénhidrátokból kicsit, és ne nassolj. ilyen fiatalon a sport sokat számít. szerintem 5-6 kg-ot kéne leadnod, de sporttal és nem koplalással.
2010. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
47%
ilyen magasság mellett és hogy lány vagy ez így szerintem pont jó persze jó ha sportolsz valamit hogy csatlakozzak ellőttem szólóhoz :) csinos vagy
2010. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nem semmiképp sem koplalással attól csak hízol utána komolyan. Este tornázz vagy fuss vagy inkább estefelé délután sportolj mert akkor tudsz könnyebben leadni meg valamennyit izmosodni is akkor és az sem árt azért.
2010. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi gyors a válaszokat...:)

legjobban fenékről szeretnék fogyni+combról...bár mivel régen 1.oszt.tól táncoltam egész idáig,ezért nem olyan"hájas"a combom,de azért télleg ráférne egy kis fogyás:D

2010. szept. 6. 19:57
 6/10 anonim válasza:
Akkor lépcsőzz vagy biciklizz, inkább bicikli az erősíti legjobban a lábadat. Tényleg tiszta izmosak lesznek ha sokat biciklizel. Nekem is az :)
2010. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi:)

biciklizni rengeteget bicikliztem,de mióta hidegebb van,azóta az is abba maradt:(...

a lépcsőzés lehet h meglesz mivel emeletes házban lakunk:D

2010. szept. 6. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Én hasonló magas vagyok mint te. 162 cm és 51 kg.

88cm-mell

63 cm-derék

88-csípő.

Olyasmi alakom van, mint Scarlet Johanssonnak, szóval teljesen nőies és még hájacska is van rajtam.


És futással tartom karban magamat, szerintem a vastag alsótestet szálkásítja, karcsúsítja. És ne egyél sok kenyeret, cukros ételt. Kb. 5 kg felesleg van rajtad, de mivel fiatal vagy, kis odafigyeléssel és sok sporttal könnyen tudsz változtatni.


Van egy kis felesleg rajtad fenéken, és derékon is.

26.L

2010. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mutass képet magadról inkább :)
2010. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:):D

utolsó:

képet nem szeretnék feltenni,mert képen vékonyabbnak tűnök,mint valójában...hogy miért,azt ne kérdezzétek mert nem tudom:D

de lehet h teszek fel;):D...

2010. szept. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!