Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is elcseszerintette a...

Más is elcseszerintette a fogyókúráját ezzel a karácsonyi menettel? Én úgy telezabáltam magam, hogy most úgy nézek ki, mint egy terhes nő, aki már vajúdik is, mert mozdulni is alig bírok és görcsöl a hasam. Fene vigye el a Karácsonyt, nem igaz?

Figyelt kérdés
Átkozott ünnep, csak kifogás arra, hogy együnk. Reggel óta zabálok és iszok, és csak most vettem észre magam. Ezért fölöslegesen fogyókúráztam hónapokig. Akkora a hasam mint a Mariana-árok, szép kis tenyészsertés lett belőlem. Ti is így jártatok? RIP kifutómodell és Pamela Anderson test álmok.

2021. dec. 24. 13:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nap zabálása miatt vagy esetleg túlsúlyos. Nem egy-két napon múlik az egész. Egyébként pedig lehet enni mértékkel, de ha egyeseknek ez nehezen megy, hát így járt, sajnálom.
2021. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Én ma még alig ettem. Nem tervezek bezabálni, minek? Annyit fogok enni, mint általában. Sosem éheztetem magam, szóval nincs ok arra, hogy most többet egyek, mint eddig, csak azért, mert karácsony vagy.


De nem, nem fogyókúráztál fölöslegesen hónapokig, mert egy nappal nem lehet elrontani. Viszont ha ennyire sokat megeszel hirtelen, akkor nem hiszem, hogy a fogyókúrád olyan egészséges lenne, meg na, életmódot kéne váltani, nem fogyókúrázni.

2021. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt 2-3 nap zabálástól sem fog hízni, másrészt feltehetöen nagyon rossz a fogyós étrended.


Meg azt végképp nem értem, attól, hogy van elötted kaja, miért kell zabálni belöle, miért nem tudsz megállni egy kisebb adag után?

2021. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
90%
Erről az jut eszembe amikor az ex dohányos azzal ünnepli, hogy egy éve nem gyújtott rá, hogy elszív egy cigit ...
2021. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy nappal nem hízol, ahhoz jóval több kell.

Én pl karácsonykor se eszem a szokásosnál többet, sosem értettem, miért kell ilyenkor zabálni...

2021. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
Önuralom....
2021. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
En nem tudok tobbet enni, mint alapbol. Most mertem meg magam, mar 4 kilot fogytam, en sem szeretnem elszurni, de nem hiszem, hogy 2-3 nap "megingás" most akkora baj lenne. Sajnos a hizasomhoz is tobb het vagy honap vezetett, szoval nem izgatom most ezen magam.
2021. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
nem karácsonykor kell fogyózni, hanem az év többi napján.
2021. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
27%

Én személy szerint olyan ételeket próbálok enni, amik telítenek és alacsonyabb kalóriásak.

Pl krumpli, alacsony zsírtartalmú húsok


És csak ezek után eszek süteményt, de mivel alapból jól vagyok lakva így nem fogok belőle túl sokat enni.

Jah meg úgy indítottam a napomat hogy elmentem futni.

2021. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Igen sőt edzeni sem edzek a héten.. De tudom hogy nem ezen a pár napon múlik..
2021. dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!