Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám hogy a csípőm...

Hogy tudnám hogy a csípőm kicsit keskenyebb legyen vagy a fenekem? ezt nem tudom megállapítani hogy melyikkel kell jobban foglalkoznom de báromi széles a fenekem és ezen szeretnék változtatni. alapvetően mindennap szoktam másfél órát tornázni:

Figyelt kérdés

erősítő edzéseket csinálok meg kardiozom. illetve heti 4-5x szoktam futni. alapvetően néha lépcsőzöm is. az étkezésre alapvetően figyelek a mennyiségre és hogy ne szar kajákat egyek lehetőleg. szerintetek mit kellene még megpróbálnom hogy egy kicsit csinosodjak?

165cm/78kg

16/l

kb 2 éve csinálom már. az elején leadtam 15kgot de mostmar lassan 1eve stagnálok úgy hogy a belemet is kidolgozom miatta


2021. dec. 31. 22:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*baromi
2021. dec. 31. 22:31
 2/14 anonim válasza:
16%
Egy képet kéne csatolj.
2022. jan. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fogyókúrázz! Még van rajtad felesleg bőven. A kalóriabevitel csökkentésén legyen inkább a lényeg, mint az edzésen. Bár azt se hanyagold el.
2022. jan. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs célzott fogyás, szóval azt felejtsd el. Ha egy éve stagnálsz, akkor vagy az étrended nem az igazi, vagy hormonális problémáid vannak. Szüleid mennyire támogatnak? Sajnos a fiatal korod miatt szükséged lenne rájuk, hogy segítsenek. Bár ha van diákmelód, akkor szerintem magánlaborban tudnál teszteket csináltatni, de nem vagyok benne biztos.
2022. jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

miket eszel? valószínűleg innen már ez lesz a kulcsfontosságú.

+ ha olyan alakod van, hogy a csípőd, feneked szélesebb, azzal sokmindent nem tudsz kezdeni. persze amíg felesleg van, dolgozhatsz rajta, de a körte alakbol nem lesz homokóra

2022. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az alakom alapvetően homokóra. családtól már inkább nem kérek támogatást mert kb 300ezret kicsesztek az ablakon mondván hogy jót akarnak és iylen fogyasztó tablettákat vettek majd megvonták tőlem az ételt. ovodában is szóltak az ovónőknek hogy ne adjanak. volt hogy csak napi egyszer adtak enni mert nagyon szédültem és biztos azért mert sokat ettem. ezek után kialakult nálam falásroham és egyben bulimia is. igyekeztem minél jobban megvonni magamtól az ételt de már ezeket mindent elhagytam. viszont még van mit pontosítani mert a falasrohanokkal még küzdök és hajlamos vagyok nem enni de van egy ismerősöm aki nagyin sokat segít mindenben
2022. jan. 1. 13:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Hat akkor szr az etrended.. ugral a vercukor szint, meg nemis tudod a makrokat, aztse h mennyit egetsz. Igy csak mazlival lehet kb fogyni
2022. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hogy tudnék változtatni az étrendemen?
2022. jan. 2. 17:01
 9/14 anonim ***** válasza:
miket eszel egy átlagos napon?
2022. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
reggeli általában a suliban vam akkor vagy salátát csirkemellel vagy rizst csirkemellel és zöldséggel vagy natúr joghurtot mézzel vagy szendvicset. hétvégén ez egy kicsit kiszélesedik akár tojásra virslire. az ebéd qz változó a lényeg hogy főtt kaja. vacsorára ugyan azok közül válogatok mint q reggelinél. a falásrohamok változóak leginkább szénhidrát egy héten többször vannak illetve nasik is
2022. jan. 2. 19:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!