Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 2-3-szori 15-20 perces...

Heti 2-3-szori 15-20 perces futás eredményes lehet?

Figyelt kérdés
Sajnos többre nincs időm és lehetőségem az itthoni tornát meg már nagyon unom.Ilyen vacak időben is jó futni vagy ha még hidegebb lesz akkor is?köszi a segítséget.amugy még olyan 3-4 kg szeretnék fogyni...
2010. szept. 8. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Kb annyit ér,mint halott seg-gére a csók.Minimum 40 percnél kezdődik a futás,az időjárás nem befolyásolja.
2010. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyire van időd, menj inkább minden nap, vagy inkább minden nap kétszer (reggel és este). Na akkor tuti eredményes lesz. 2-3 alkalomnál pedig legalább egy órát, vagy még többet lenne érdemes futnod.

Nálam 15 perc futás a bemelegítés :D

2010. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem sokat mozogtál, akkor igenis használni fog. Persze ennek feltétele, hogy valóban meglegyen a heti inkább 3x-i alkalom.


Mi a férjemmel járunk futni télen-nyáron. Tényleg csak a sáros-lucskos időben hagyjuk ki (otthon viszont mozgás helyette), én pl. jobban szeretek hidegben futni, mint a nyári melegben. Titka a réteges öltözködés, akkor nem fázol, és ha meleged van, ledobsz valamit.


Jó időtöltés "kapcsolat-ápolás"-ra is, tehát 2 az 1-ben:)!

2010. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Helyzet a következő.Babával vagyok itthon.Csak akkor tudok elmenni ha a Párom itthon van.Szóval ő este 5 -6 után ér haza van h dolga van itthon is és nem tudna a Picire mindig vigyázzni.Eddig nem vittem túlzásba a mozgást az tény de az akkori súlyommal nemis indultam volna el futni de igy h fogytam pár kg(67-60-ra) kg így már érzem h bírnám.
2010. szept. 8. 13:55
 5/10 anonim válasza:
47%
15-20perces futás semmit nem ér, kb háromnegyed óra után kezd el beindulni a zsírégetés, szóval ahhoz hogy foggyális jóval töbvbet kéne futni. tornázz otthon, diétázz egésszégesen, ha több futásra nincs időd.
2010. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

" .......után kezd el beindulni a zsírégetés" -ettől kiráz a hideg! Nem tudom, ki találta ki, de hogy ki nem próbálta, az biztos.

Lefogytam szülés után 24(!) kg-ot úgy, hogy odafigyeltem mit eszem, és tornáztam mindennap 15-20 percet. Ezért ne mondja senki, hogy a rendszeres, de nem 60 perces mozgás nem ér semmit!


Egyébként is, CSAK mozgással nem lehet fogyni. Aki többet mozog, az éhesebb is lesz, többet eszik/enne.


Tehát ami fontos: az étrend a kilók leadásához és a mozgás az anyagcsere gyorsításához, ill. a formásabb alak eléréséhez.Ezt pedig már mindenkinek magának kell kitapasztalnia, mert bárkire érvényes recept nincs.

2010. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Gratulálok a fogyásodhoz...
2010. szept. 8. 14:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, neked is fog sikerülni, csak kitartás, akaraterő:)!
2010. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy használ!!Én egy éve kezdtem el futni, nem fogyókúrás szempontból.Nem diétáztam mellette, és mivel előtte soha nem futottam így nem is bírtam 40 percet lefutni.Először 400 métert is alig tudtam megtenni.12-15 perceket futottam.És mégis fogytam.Egy kezdő futótól ne várjuk már el hogy 40 percet fusson.Meg akadjunk már le erről a 40 perc után kezdődik el a zsírégetés témáról.

Fuss amennyit bírsz, ha lehet hetente 3x, vagy ahogy idődből telik.Hidd el lesz hatása.Sok sikert!!!

2010. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokkal több, mint a semmi, de csodát ne várj.

Azt elhiszem viszont, ahogy aki MINDEN NAP tornázott ennyit, az tudott fogyni vele és diétával.

2010. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!