Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet enni, ami nem...

Mit lehet enni, ami nem hízlal (egyáltalán nem), és még jól is lehet tőle lakni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 08:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az uborka és a saláta úgy tudom, gyakorlatilag null-kalóriás.
2008. dec. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Húst hússal. Zöldségféle, és kis mennyiségben gyümi.
2008. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

Hát szerintem:


1. a legtöbb hús eleve hízlal és tele van koleszterinnel, stb-vel.


2. zöldséget kell a legtöbbet enni, az nem hízlal és egészséges


3. gyümölcsből is sokat kell/lehet enni, nemhogy abból keveset!


Jó hogy nem tésztát egyen csak meg húst és zsíroskenyeret megkenve nutellával !!

2008. dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
A húsban nincs szénhidrát, eleve nem hízlal. Zöldség mehet. Gyümölcsben gyümölcscukor van, ami szénhidrát, mégha nem is a legrosszabb fajtából. Akinek extrém túlsúlya van, nem a banántól fog lefogyni. Viszont a jó szénhidrát meg a vitamintartalom miatt szükség van rájuk. De nem ész nélkül.
2008. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és józan paraszti ésszel ugye ki lehet zárni a zsírt kenyeret tésztát, sőt még a nutellát is.
2008. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem is úgy értettem, hogy azt kell egyen... na mindegy.
2008. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nem a mennyiség, hanem a minőség a fontos fogyókúránál is! A hús zöldséggel nyerő páros, de ezt is kombinálni kell, hiszen az egyhangú táplálkozás alultápláltsághoz vezet.

Minden étel kalóriát ad, Te döntöd el kedves kérdező, hogy ha mozgással kombinálod, akkor fogysz.

Nem lehet a könnyebbiknek vélt utat választani, mert nem vezet semerre.....

sikeres jóllakást! :)

2008. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy olyanokat, ami kis mennyiségben is laktat (és ezért mivel nem kerül sok a gyomorba, nem is lesz, ami fölöslegként lerakódik), vagy olyanokat, ami nagy mennyiségben se terheli meg a gyomrot (mivel gyorsan átfut a szervezeten).
2008. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A káposzta!!Az emésztéséhez több energia kell, mint amennyit ad:DElvileg ha valaki csak káposztából készült dolgokat eszik , akkor fogyni fog...minél többet eszik annál többet fogy:Djaj de kár h én azt utálom:(
2008. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ami nekem bejött:

1. főtt karfiol/brokkoli magában (ha kevés tejfölt raksz rá, azzal már belerondítasz az energiamentességbe, de belefér)

2. naturlecsó 1-2 csepp olajon megpárolt hagymával, minimális virslivel (tojást ráütni, rízzsel, kenyérrel enni nem szabad!)

3. mirelitt pirosgyümölcsök édesítőszerrel

2008. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!