Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a “fogyókúra”...

Mit kezdjek a “fogyókúra” közepén fellépő motiválatlansággal?

Figyelt kérdés
Eddig 5 kg lement, még legalább ugyanennyit szeretnék leadni, de mostanában nagyon nem tudom tartani a kajálásokat, fel van borulva az egész, azt érzem, hogy nem vagyok olyan fókuszált, mint az elején. Eddig sem éheztem, mindent ettem, amit megkívántam, csak mértékkel. -> Ezért sem értem, hogy mi van velem. Mit csináljak?

2022. jan. 14. 23:36
 1/7 anonim válasza:
86%

Sajnos nem tudsz vele semmit kezdeni, mindig kell (ene) valami motiváció.

Új szerelem vagy tetszeni vágyás konkrét személyeknek, ijedtség valamilyen betegség miatt, hiúság, foglalkozás miatti előnyös kinézet, bármi. A "le akarok fogyni" csak időlegesen segít.

2022. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Isti22 ***** válasza:
83%

Ezért baj, ha a diéta megvonásról szól és nem változtatásról.

Én ugyanazokat eszem, mint eddig, csak kevesebbet, heti egy napon meg mindent szabad :)

2022. jan. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem az motivál, hogy soha nem voltam kövér, de mindig volt rajtam pár kiló felesleg és végre látni akarom, hogy milyen vagyok vékonyan :) Ja és az arcom is elég pufi, így a fogyással remélhetőleg onnan is fog lemenni :)
2022. jan. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem az eredményeim motiválnak. Te is koncentrálj arra. Hogy mennyit elért és nem akarod visszaszedni se, kulon jo ha tovább fogysz
2022. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ma már sokkal jobban tudtam összpontosítani a céljaimra! Sok sikert nektek is! :)
2022. jan. 15. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azzal próbálkozom hogy kötöttem jól látható helyen egy régebbi képem, ahol úgy nézek ki ahogy most is akarok. Ha csokit akarok, ránézek és eszembe jut hogy ez szembe megy a céljaimmal 😃


Még nemtom hosszú távon mennyire jön be.

2022. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem az motivál, hogy az élet rövid ahhoz, hogy ne érezzem jól magam a testemben. Telnek hetek, hónapok, évek, de ha tükörbe nézek, eltölt a rosszérzés. Nos én nem szeretnék így érezni. Továbbá az is motivál, hogy a testemnek arra van szüksége, hogy egészségesen éljek, és a súlyomat is egészséges határokon belül tartsam :).

Sok sikert kívánok neked, és mindenki másnak is!

2022. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!