Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fogyni?

Hogyan lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Genetikailag túlsúlyos vagyok és nagyon nehezen tudok fogyni. Próbáltam a kalória számlálást egy ideig működött de utána megálltam a fogyásban (4kg ment le) de később vissza is jött. Elég nehéz tartani amikor menstruálok mivel 2x annyit kívánok és nehéz vissza fogni magam. Gondolkoztam hogy megpróbálom a regenor kúrát hátha az működne. Mi a tapasztalatotok vele? Van valami diéta amit tudtok ajánlani? Most 86 kg vagyok és 170 cm

2022. jan. 16. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Senki nem genetikailag túlsúlyos!

Kénytelen vagy visszafogni magad, a menstruáció nem kifogás. Egyél minél több zöldséget, húsokat, igyál vízet csak. Kenyeret, tésztát, krumplit, rízst stb-t minimálisan.

2022. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális, ha megállsz a fogyásban egy idő után, majd beindul újra. Diétázni ne diétázz az összes alapja az egészségtelenül kevés kalória. Próbáld meg számolni a kalóriákat újra+edzeni, sok vízzel kiegészítve. Ha pedig egyátalán nem működik, akkor ott valami baj lehet (pl pajzsmirigy alulműködés).
2022. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet fogyni, hogy nem adod fel. Bármilyen diétát kipróbálhatsz, csodaszer nincs, ha utána visszatérsz ahhoz, ahogy régen ettél, vissza fogsz hízni. De amúgy igen, ezek a kifejezett diéták is butaságok, szimplán számolj kalóriát és igyekezz egészségesen étkezni, és fogyni fogsz. Viszont ezt fent kell tartani, kell az akaraterő. A fogyás nem mindig folyamatos, vagyis én is fogytam 42 kg-t, volt, amikor havi 4 kg-t, volt amikor kb. semmit sem ment lejjebb. Ez nem pár hetes dolog, ha a mérleg nem is mozdul, attól még nem szabad feladni, mert akkor sosem fogsz lefogyni.
2022. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Számold csak a kalóriát,az egy valóban működő dolog.Próbáld meg a napi szükségletedhez közel belőni az étkezésed.200-300kcal egyél csak kevesebbet.Ha túlzásba viszed és túl keveset eszel nem fogod sokáig bírni és falási rohamaid lesznek.És nagy hamar visszaszeded a leadott mennyiséget.Akaraterő,kitartás...ez egy hosszú folyamat.Ne várd hogy 2 hét alatt lefogysz.Sokan esnek abba a hibába hogy türelmetlenek,és nincs kellő kitartásuk és akaraterejük.

Nem egy bonyolult dolog ez,aki akarja az képes lehet rá!

2022. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A csodaszerektől ey csodamódszerektől csak a penztárcad fog lefogyni!
2022. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mozgassal hogy állsz?
2022. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Heti rendszerességel lovagolok és 2-3 naponta agilityzek (versenyszerűen). Mivel még iskolába járok így heti 5 testnevelés is van
2022. jan. 16. 18:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy? Tsh ertek?


Szerintem sincs olyan, hogy genetikailag köver.

A kalória-deficitet kell jol beállítani.

2022. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy genetikailag túlsúlyos. Viszont motiációban nem tudunk segíteni, vagy betartod a kalóriakereted, vagy nem fogsz lefogyni.
2022. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!