Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elhízottként sok sértést...

Elhízottként sok sértést kaptál? Ez mennyire motivál vagy motivált a fogyásban?

Figyelt kérdés

Nálam nem vészes a helyzet, de elég sok megjegyzést kapok, mert aránylag kevés idő alatt híztam, így a környezetemet meglepte és valamiért úgy érzik muszáj ezt tudatniuk velem. Ma viszont egy igazán sértő dolgot mondtak, remélem ez igazi motivávió lesz számomra, hogy változtatni tudjak. Egy nagyobb társaságban egy számomra szinte idegen csaj elkezdte mesélni, hogy régen ő fhu, de nagyon el volt hízva. Mivel vékonyka a csaj többen is hitetlenkedtek, erre odavágta, hogy "de esküszöm, úgy néztem ki, mint xy (én)." Így lehet nem tűnik durvának, de nekem ott annyira rosszul esett, hogy majdnem elbőgtem magam. Egyébként nincs rajtam sok felesleg, de cserébe nagyon aránytalanul híztam, szinte csak a hasamra/csípőmre. 164cm és 67kg vagyok, 10 kg persze van rajtam, de eddig még nem éreztem olyan brutális túlsúlynak. Eddig.

Nektek volt ilyen helyzet? Segített abban, hogy jobban küzdjetek a fogyásért?


2022. jan. 18. 21:22
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
79%

Az a baj, hogyha engem a súlyom miatt bántanak, nagyon szomorú leszek, amit nem tudok elviselni, ezért kell gyorsan valami, amitől jobban leszek és sajnos ez nálam a kaja.


1 beszólás 1 kg plusz

2022. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%
9. Mit akarnak az ilyen emberek? Pl azt hogy békén hagyják őket. Miért kell a másikra megjegyzést tenni? Ki kérdezte a véleményét? Aki másokra megjegyzéseket tesz, ha kövér, ha nagyon vékony, -annak az embernek valójában önmagával van baja, és másoknak való beszólásokkal kompenzálja a kisebbrendűségi érzéseit, boldogtalanságát stb, ami szánalmas.
2022. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ez nem volt motiváló sose. Általában akik beszóltak, nálam is csúnyábbak voltak.

Gyerek koromban a beszólásokra nem reagáltam. Kicsit embergyűlölő lettem.. Lefogytam , betegség miatt visszahíztam. Manapság ha beszólnak vissza szólok durvábban. Nem érdekel ki mit gondol, mennyire nőietlen vagyok vagy épp bunkó. Rohadjanak meg mind.

Érik bennem megint a fogyózás, de most is magam miatt (egészség) . A szép, vékony alakra tervezett ruhák is motiválnak.

2022. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!