Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » AZ úgy jó hogy reggel eszek...

Zsanika kérdése:

AZ úgy jó hogy reggel eszek egy rozs szendvicset , délután is , aztán este vagy késő délután eszek (azért ekkor ebédelek mert későn érek haza , amúgy nem így van a sorrend) normál ebédet (pl. ha palacsinta van akkor eszek belőle,de csak mértékkel.) ?

Figyelt kérdés

#joezigy
2022. jan. 19. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Miért nem eszel normális ételt? Ha fogyni akarsz azt nem kenyérrel, palacsintával kell. Nyilván ehetsz egy palacsintát, de az nem étkezés.

Sok zöldséget kellene enned, és vacsorázni is, mert 2 szendvics, +1 palacsinta nagyon nem laktató.

2022. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ebed utani palacsintara gondolhatott
2022. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Lwehet igy, de a szendvicsek melle erosen ajanlom hogy vigyel zoldseget. Kulonben ahhoz hogy estig jollakj orias mennyiseget kell megenni amivel ugyanott tartasz. Igazabol a mennyisegen van a lwnyeg mindig a fogyás szempontjából


Egyébként én nagyon hasonloan fogytam sulis koromban 8 kilot. A szendvicsben remelem nem margarin van hanem cottage cheese, humusz vagy lencsekrem. Amugy meg ha van otthon fott etel, akkor tehetsz bele azt. Pl rantott hust. Vavy ha bolignai szosz akkor azt. Vagy ha sajtos csirkeragu akkor azt. Ezek hidegen is finomak szendvicsben.


A palacsinta eleg rossz pelda. Inkabb azt mondanam hogy megeszel egy palacsintat mikir hazaersz es kesobb vacsorazol meleg etelt. Vagy ugyanez csak idoben forditva.

A szendvicsre meg figyelni kell hogy valtizatos legyen es nem 5ot megenni. Ugy jo lesz

2022. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig rozskenyérből készült szendvicset viszek munkàba,és fogytam.Pedig zsíros sajtot teszek bele.
2022. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oda írtam a palacsinta elé hogy normál ebéd : leves + palacsinta pl.
2022. jan. 21. 16:53
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A leves és palacsinta mióta normális ebéd?
2022. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
szerintem ez nem a legjobb választás a fogyáshoz, annyi kalóriából ami egy palacsintába van, ehetsz egy tápanyagdús, laktató ebédet
2022. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szenhidrat, szenhidrat, minimalis feherje es rost egesz nap, amire este rátolsz egy "normális ebédet" ami lehet palacsinta is, ami a legrosszabb gyors szénhidrát. Mi a kérdés? Hízókúrának mehet.
2022. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlotok ?
2022. jan. 25. 19:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Számold ki a kaloria deficites mennyi kell a fogyashoz, es maradj az alatt, ha bele fer egy palacsinta akkor nincs gond. Viszont arra figyelj hogy minel laktatobb egeszseges ételeket egyel, (google) Cseréld le a feher lisztet masra es abbol

Csinalj palacsintat, pl. Mandula,kokusz vagy zabliszt

2022. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!