Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet drasztikusan...

Hogyan lehet drasztikusan beindítani a fogyást?

Figyelt kérdés

Ma ráálltam a mérlegre 4 hónap után, es 11kilót híztam. Észre se vettem.

Koplalás az nagyon rossz? Csak ameddig összeszűkülne a gyomrom. Borzalmasan dagadtnak érzem magam.



2022. jan. 22. 22:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy a ketó alap kellene, hogy legyen. Millióan fogynak nélküle, sima kalóriaszámlálással, sporttal. Miért lenne alap?
2022. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%
Bocs 8as, de a fat adopted állapotot pár nap alatt is el lehet érni, amennyiben nem egész életedben a cukrot zabáltad. Nekem pl flexibilis annyira az anyagcserém, hogy nem okoz gondot se ez, se a tartós ketó, se a böjt. Most is épp 5 napja nem ettem semmit és tökéletesen vagyok. A koplalás jó, ha van benne rendszer, mint ahogy bármilyen diéta is lehet jó ha ésszel közelíted.
2022. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Akinek van esze nem koplal. Arra ne legyél büszke hogy 5 napja nem ettél, mert ez a biztos jele annak, hogy egy vadbarom vagy.
2022. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy ilyen kijelentést teszel biztos jele annak, hogy egy kő alatt éltél az elmúlt 5-6 évben és nem követted a táplálkozás tudomány új felfedezéseit... Hallottál már Dr. Longo-ról, Dr. Török Ádámról meg egy csomó funkcionális orvoslással foglalkozó szakemberről?! A böjt hatékony, gyógyìtó hatású, az anyagcserére meg főleg jó hatással van!
2022. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A fat adapted állapotot ugye nem keverjük a ketózis beálltával? Ketózisba 3 nap alatt is lehet kerülni, fat adapted sosem leszel 5 nap alatt.
2022. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
58%
Valóban kicsit összemostam, elnézést. A véleményemen végülis nem változtatott.
2022. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
Csunya lottyedt leszel es beteg gyenge aztan dupla annyi
2022. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy éltem kő alatt, azonban ilyen no name embereket sem követtem. Nyilván, az időszakos böjt nagyon hatékony és egészséges is annak, akinek a teste ezt könnyen veszi és rááll, azonban ez NEM ész nélküli (5napos!!) koplalást jelent.
2022. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem egy kő alatt éltem, hanem eü főiskolára jártam. Kóklerek minden évszázadban vannak. Az 5 napos koplalást népszerűsítő Dr. X meg egy ilyen. Majd kezeltetheted magad, amikor rájössz, addig meg sanyargasd magad nyugodtan, csak másoknak ne ajánlgasd, mert hülyeség.
2022. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az 5 nap is időszakos böjt. Csak hosszabb időszak.
2022. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!