Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgásformát, étrendet...

Milyen mozgásformát, étrendet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
10kg-t szeretnék fogyni -lehetőleg nyárig. Jelenleg 63-64kg vagyok, 162cm, 40 éves nő, s főleg "hasproblémám" van -legalábbis ez aggaszt legjobban:/.
2022. jan. 25. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

80% etkezes

20% edzes


A has csak tiszta erkezessel megy le csak sajnos.


Semmi cukor liszt péksütit stb. Max reggel teljes kiőrlésű kenyer.

Jo szénhidrátokat egyel. Jo zsírokat es fehérjét. Utana lehet ezeknek nezni. Maradj kaloria deficitben. Ne kardiozz mert az izmot bont es nem leszel szep formas. Hanem aeroboz ez lehet gyors seta, min 40 perc. Es sulyzos edzes, hogy a tested megtanulja azt hogy ne izombol vegyen hanem zsírból. Szep feszes lesz a borod tole, nem leszel plottyedt, kerek formák es ero.


Probalj ki egy chloe ting challenget

2022. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja Sok zoldseg sok viz


Pl. Roston hal, keves rizs es grillezett zöldségek vagy feta sali

2022. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Heti 2 spinning + 1 zsíregető/alakformáló edzés helyett, célszerűbb lenne talán felcserélni az arányt, vagy ez így jó lehet egyelőre?
2022. jan. 25. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
ha főleg fogyni szeretnél és kevésbé izmosodni akkor teljesen jó a mostani felosztás
2022. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, így gondolkodtam, hogy egyelőre fogyni szeretnék, aztán majd formálódni, izmosodni.
2022. jan. 25. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A sulyzos edzes nem azert kell ilyenkor amikor fogyni szeretnel hogy izmosodj, hanem mert a test az izmokat bontja le zsir helyett eloszor es meg kell tanítani ra hogy ne izomot hanem zsírt egessen, Es ezt ugy tudod elerni, hogy ha sulyzos edzest vegzel, mert akkor latja hogy szük segéd van az izmaidra, 2 amikor fogy az ember logosab lesz a borod, a sulyzos edzes ebben is segit, hogy feszesebb legyen es szep a borod, amikor fogysz
2022. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az utolsónak (#6)csak félig van igaza, egyrészt amit ő csinál heti 1 erőedzést az ehhez elég, másrészt ha elég fehérjét eszik midnemellett akkor nem fog izmot veszteni


amúgy úgy is tudsz fogyni ha csak erőezést csinálsz, én az első 1,5 évben (mondjuk nagyon elhízott voltam, de az első 15 kg leadásával egyezett ez meg) nem is kardióztam egyátlalán

2022. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!