Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen kondigépet vásároljak,...

Milyen kondigépet vásároljak, ha fogyni szeretnék és a térdem régi műtét miatt nem terhelhetem?

Figyelt kérdés

Ti milyet használtok akár otthon vagy konditeremben amitől fogytatok is? Milyen gyakorisággal, hány percet? És mennyit fogytatok?

Köszi szépen a válaszokat!


2010. szept. 9. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
bringát + görgőt ...bent és kint is használhatod majd ;)
2010. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szobabiciklit, esetleg elliptikus trénert
2010. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én otthonra vettem egy ellipszistrénert, és nagyon bevált, igen hamar látszik az eredmény, nagyon feszes lesz tőle a tested, és fogysz is. A térdeket valóban nem terheli. Arra kell figyelni, hogy azért minimum egy húsz perc legyen meg egyhuzamban, és tökre hatásos lesz.
2010. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát.. Én futópadot vennék és sétálnék rajta vagy 10-12%-os dőlésszöggel.
2010. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha szobabiciklit szeretnel venni szolj, en most adnam el az enyem


en vibracios trening gepet vennek

(elso es masodik felenek a valaszomnak osszefuggesben van :)) igazabol sose szerettem biciklizni, nem is hasznaltam :( amiota vibracios treningre jarok meg "fuggo" lettem, imadom

2010. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos biciklizni és futni nem szabad a térdműtétem miatt. Én is az ellipszis trénert gondoltam, de féltem, hogy az is terheli a térdet.

Köszi a válaszokat!

2010. szept. 10. 07:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is elliptikusom van, és sajnos észrvettem, hogy néha megfájdul tőle a térdem! Nekem is voltak térdpanaszaim régebben. Igaz, fogytam vele, meg formálódtam is, én nagyon szeretem, legalább heti 4x tuti rajta vagyok,de nem merném bizton állítani,hogy nem terheli a térdeted. Legalább is én ezt vettem észre! Pesti vagy? Eljárhatnál Kangoo edzésre. Na azt tényleg nem terheli a térdet. Vagy vegyél cipőt (igaz nem olcsó, de egyszer kell csak megvenni), és ha jól tudom van már Kangoo dvd! Akkor otthon is tudnál ugrálni. Egyébként nagyon mókás!:)
2010. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
dokid kéne megkérdezni, de a bringázást kifejezetten szokták ortopéd térdpanaszokra ajánlani
2010. szept. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szintén elliptikus tréner. Kezdtemm heti háromszor 20 perccel, 5 hét után most tartok heti háromszor 55 percnél. Az 5 hét alatt fogytam 6 kg-ot (25 kg súlyfeleslegem van/volt) Mell és csípőbőség -5 cm, derékbőség -8 cm. És kevés széndhidrát.
2010. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem pesti vagyok, 120 km-re lakok tőle, nálunk a megyében pedig sehol nincsenek kangoo órák pedig nagyon tetszik. Cipőt is nézegettem, nem tudtam, hogy van hozzá dvd is. Majd utána járok.

Az orvosomat megkérdeztem, azt mondta az úszáson kívül semmit ne csináljak, de nálunk nincs uszoda csak 20 km-rel arrébb, de a munkám miatt hétköznap nem tudok menni, a sulim miatt pedig hétvégén. Fogyni viszont mindenképp szeretnék!

Köszi szépen a válaszokat!

2010. szept. 11. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!