Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetek vékony ha nem edzek...

Lehetek vékony ha nem edzek csak kalória deficitben eszek és viszonylag egészségesen?

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 18:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

utolsó: skinny fatnek mondanám magam de még szeretnék fogyni pár kilót, ezért vagyok kalória deficitben, de hogy ne nézzek ki ilyen slamposan ezért szeretnék izmosodni is, ezért edzenék itthon saját testsúlyos edzéssel, hogy valami formám is legyen, de vékony szeretnék maradni, nem akarok bulkingolni

2022. jan. 30. 00:56
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Kalóriadeficitben nem fogsz izmosodni, azért nézel ki slamposan, mert nincs rajtad izom. Ezen a fogyás nem fog segíteni, főleg, ha megint sport nelkül fogysz. Mßg rosszabb lesz arányaiban a testösszetételed.
2022. jan. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Otthon edzestol suly nelkul evek alatt leszel "izmoskás"..
2022. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó, nem lesznek hatalmas dagadó izmaid, de igenis jobban fogsz kinézni, ha edzel! Nyugodtan légy kalóriadeficitben, de fehérjéből vidd be a napi ajánlott mennyiséget, hogy zsírból fogyj, és szénhidrátból is jó minőségú, lassan felszívódót egyél.
2022. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, pont így gondoltam én is, vagyis ebben reménykedtem
2022. febr. 1. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!