Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Extrém narancsbőrre kinek mi...

Extrém narancsbőrre kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valószínűleg genetika is, mert anyának is nagyon narancsbőrös mindene, átlagos testalkattal.


Rajtam kb 10-15 kg plusz van, már fogytam eddig 20 kg-t.

Viszont a felkarom és a fenekem nagyon csúnya, redősen narancsbőrös. Nem lóg a bőröm egyébként. Heti 2x boxolni is járok.


Egészségesen eszem, napi 2 kávé azért lecsúszik, bár nem hinném, hogy a kv elhagyása megoldaná a problémát.

Gondoltam arra, hogy használt kávézaccból csinálnák bőrradírt, hogy fokozódjon a vérkeringésem.


Nagyon irigylem azokat, akik nálam ducibbak és szép sima a bőrük. Ez elveszi az önbizalmam, nyáron nem érzem kényelmesen magam rövidebb ruhákban...

Vagy mit tudnátok ajánlani?



2022. jan. 31. 10:00
 1/5 anonim válasza:
52%
Sport
2022. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Nekem enyhe narancsbőr eltüntetésére a plusz kollagénbevitel segített (hidrolizált kollagénpor). A sport és az egészséges táplálkozás nagyon jó irány, ezt mindenképp tartsd meg. A kávé miatt szerintem sem kell aggódnod.

A bőrradír vagy a problémás területek átmasszírozása még nyújthat egy kis plusz segítséget, illetve lehet kapni testkefét is a vérkeringés élénkítésére.

Gratulálok a fogyáshoz! :)

2022. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

A narancsbőr a zsírszövet felépítéséből fakad, ha kevesebb a zsír, nem lesz annyira feltűnő. Vákuummasszázs is segíthet valamennyit, mivel kimozgatja a pangó vizet a szövetekből.

Bőrradír miért segítene, hisz a zsírt nem tudod lenyúzni vele magadról, vérkeringésre sem hat igazán. Végére kis nyelvtan-nácizás: csinálnék, nem csinálnák, az ugyanis T/3.

2022. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A csinálnák elírás volt, nem népnyelv.

2022. jan. 31. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
Nekem a combomon volt, nem annyira durva de azért látszott rendesen. Rubint Rèka tornáitól iszonyatosan sokat feszesedett, viszonylag hamar. Bár nem csodálkozom a rengeteg kitörés után.
2022. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!