Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is kóros?

Ez szerintetek is kóros?

Figyelt kérdés

Na szóval, van egy barátnőm aki kb vagy 180 centi magas( nem tudom pontosan, de én 172 vagyok és ő egy fél fejjel nálam is magasabb) és ma mondta, csak úgy tök véletlenül, hogy 46 kg! Szerinte ez tök normális meg minden, pedig nyár elején még olyan 55 kg körül volt. Ma egész nap együtt voltunk, leírom miket evett, mert szerintem ez is nagyon kevés hozzá képest. Reggelire gy ilyen toast kenyeret evett meg egy joghurtot, uzsira semmit. Ebédelni a menzán szoktunk, ott evett a levesből vagy 5 db kis krumplit, meg egy kis húst, meg két db túrógombócot( ami bár messze volt a túró gombóctól, de akkor is az volt :P). A másodikat nem is akarta megenni, úgy dumálta belé oszifőnk. Aztán vásárolni voltunk, én ő meg az anyukája. Ekkor evett egy fél pogácsát, olyat amilyet az auchanban lehet kapni, nem akarta megenni azt se, de anyukája azt mondta muszáj. MAjd vacsiztunk. Ő egy zsemlét evett, majdnem sírva, mert anyukája arra is kötelezte, a zsemlére tett egy darab olyan szalámit vagy mi az, meg egy baromi vékony szelet mozzarella sajtot. Csak szerintem nagyon kevés ez? Most mentem el tőlük és azóta erre gondolok, nem tudom mit tehetnék. Csak túlreagálom a dolgot? Ő azt mondja nem is éhes, meg hogy dagadt lesz ha sokat eszik és ő így pont jól érzi magát.

Ja és csak 15 évesek vagyunk :P

Hogy segítsek neki vagy kell-e egyáltalán???? :(


2010. szept. 10. 20:29
 1/6 Kriszti83 ***** válasza:
Fejlődő szervezet, muszáj ennie, ez így egészségtelen. Hihető, hogy nem éhes, valószínűleg összeszűkült a gyomra. Figyeljetek rá oda!
2010. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem reagálod túl a dolgot.:S Valami baj lehet vele. Beszélj az anyukájával vagy nem tudom, addig is süsd meg neki a kedvenc sütijét:)
2010. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anorexia gyanús.
2010. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha az anyja kötelezte az evésre,akkor ott már régen tud mindent a muter.

Egy újabb önpusztító.

2010. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ő azt mondja nem is éhes, meg hogy dagadt lesz ha sokat eszik és ő így pont jól érzi magát."


Egyrészt összeszűkült a gyomra ezért nem éhes. Másrészt attól, hogy ~50 kg és 170 magas simán lehet hájas a koplalás miatt, mert ilyenkor az izom fogy a háj meg lötyög csak rajta. Lehet, hogy vékony, de akkor is kis hurkák lehetnek rajta ezért érzi magát kövérnek jogosan.

2010. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Megpróbálok majd beszélni az anyukájával, mert amennyit ma evett, abból tuti hogy valami nem okés...

És ma úszni voltunk, nagyon-nagyon sovány, szóval nem az van, hogy lóg rajta a bőr, dehogy! Kivan az összes bordája...

Próbáltam ma vele beszélni, de mégis mit mondhatnék neki? Elküldött, hogy haggyam békén, nincs semmi baja...

2010. szept. 14. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!