Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok semmit?...

Miért nem fogyok semmit? Pedig nem eszem sokat, és mozgok is.

Figyelt kérdés
Nem eszem túl sokat, és változatosan próbálom összeállítani az étrendemet. Naponta biciklizem 2X20percet, futni is elkezdtem, a munkám során is állok, és jövök megyek ide-oda. 160cm, és 56kg vagyok, inkább izomosabb testalkatú, de van rajtam egy kis zsír ami sehogyan sem akar lemenni.
2010. szept. 10. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Az mit jelent, hogy "nem eszem sokat"? Célszerü lenne elöször is a kalóriaértéket kiszámolni, meg azt is, hogy neked mennyire van szükséged. Mert lehet, hogy súlyra nem eszel sokat, de jó kalóriadús ételeket.
2010. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
A 2X20 percből csinálj egyszer 40 percet először is, de az sem baj ha 60 lesz belőle!
2010. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy azért nem fogysz, mert nincs miből, illetve amid van, az izom és nem zsír? A kiló így önmagában nem sokat jelent. 56kg izom és 56kg zsír között van különbség (mellékesen szerintem nincs miből fogynod, hasonló arányokkal rendelkezem, csak alacsonyabb vagyok nálad egy 10centivel, de jó alakom van).
2010. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A bicaj azért ennyi mert a munkahelyemre járok vele. Kalóriaértéket már számoltam, 1200-1800között változik. Olyan 1500az átlag. Nem szeretem sem a zsíros, sem a nehéz ételeket. Nem is a kilóimmal van a fő gond, mert nem görcsösen 50kilós akarok lenni, hanem azt szereném ha nem lenne a hasamon és a combomon zsírpárna.
2010. szept. 10. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor: iktass be heti 3-4 alkalommal egy minimum 40 perces biciklit vagy futást! A zsírégetés kb 20 perc után indul be, ezért kell a hosszabb idő!
2010. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" A zsírégetés kb 20 perc után indul be, ezért kell a hosszabb idő!"


Ez az edzettségi szinttől és az edzés intenzitásától is függ. Magyarul egy fitt ember a Norbi tornától nem fog egy óra után se zsírt égetni, míg úszás, vagy futás közben akár 5 perc után is beindulhat a zsírégetés.

2010. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajh és szerinted a kérdező fitt ember? Hm? Nyilván ha annyira fitt lenne nem itt kérdezősködne...Nem tudom mit kell mindenbe belekötni! xD Nem fogok leállni minden egyes kérdésnél elmagyarázni hogy is működik ez. De mondhatom neki azt is, hogy csináljon aerob edzést a maximális pulzusszám 60-70 százalékán, csak nem biztos, hogy ebből levágja mit kell csinálni...
2010. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mindenki hülye, akit itt kérdezősködik.
2010. szept. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!