Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így mennyire jó? Kb....

Ez így mennyire jó? Kb. mennyi mennyi idő múlva fog ez meglátszani és mennyit adhatok le így 1 hónapban? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Minden nap, vagy minden másnap járok kondi terembe és kb. 2 órát cardiozok. Emellett pedig normálisan eszek csak kevesebb adagokat, inkább teljes kiőrlésű zsömit eszek és nagy ritkán becsúszik egy kis nasi is.


Előre is köszönöm a normális válaszokat =)!


2010. szept. 10. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

A a teremben két dolgot figyeltem meg:

1. Akik csak kardioztak, azok még egy év után is ugyanúgy néztek ki, ugyanakkora tehenek voltak (már bocs), pedig volt aki vagy 3 órán át is nyomta...

2. Akik súlyzóztak (is), azok sokkal jobban néztek ki.

Tehát amit én javaslok: súlyzós edzés + aerob (lightos kardio)!

2010. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel.De a gépek,súlyok használata előtt kérj meg valakit,hogy mutassa meg a működésüket,mert katasztrófa amikor hozzá nem értően rángatják a nők pl a lábbicepsz gépet.

A lábtárogató gép,meg semmit nem ér.Tudom,ez a nők kedvence-pont ezért-,de hanyagold:).

2010. szept. 11. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt 2-4 kg-ot lehet leadni egészségesen, de az induló súlyodtól is függhet. Olyan meg nincs, hogy valaki napi 3 órát edz, s egy év után is ugyanúgy néz ki. Akkor tuti, hogy rosszul eszik.. bár jó kérdés, kinek mit jelent a tehén, mert ha tényleg a mollettekről beszélünk, akkor ők rendes étrend és egyszerű gyaloglással is érhetnek el igen jó eredményt. Persze, ha az a tehén, akin 5 kg felesleg van, annak jobban meg kell dolgoznia :). A végére csak annyit, hogy a súlyzós edzés nagyon hatásos, de ne "mázsás" súllyal vágjanak bele, mert nem biztos, hogy menni fog. Nem rosszból írom ezeket, csak saját tapasztalat. Ja, minden nap ne járj, legalább két pihenőnapod legyen egy héten, a regenerálódás miatt.
2010. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Másodiknak: Ne fikázd a tárogatógépet, nekem sokkal jobban beválik mint a széles guggolás! :)


Harmadiknak: Pedig ugyanúgy néztek ki. Volt akin 5, volt akin több tíz kiló felesleg volt. :) Csakhát természetesen abban a tudatban, hogy ők milyen sokat edzenek, nyugodtan leültek kakaós csigát, toroskáposztát meg hasonlókat enni. Nem beszélve arról, hogy a szervezet egy idő után megszokja a terhelést, ők pedig semmit nem változtattak. Súlyzós edzés során is variálod az ismétlésszámokat, a súlyokat meg a gyakorlatokat, nem?

2010. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10:01: azt hiszem, nem vetted figyelembe a bejegyzésemben ezt: "Akkor tuti, hogy rosszul eszik.." - pont azt írtam, amit te :)
2010. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De igen, láttam hogy írtad, csak megerősítettem, hogy valóban így van! :)
2010. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat =)
2010. szept. 11. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!