Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van aki hashajtóval fogyott?

Van aki hashajtóval fogyott?

Figyelt kérdés
Hallotam hogy pár ember már fogyott vele... De kérdem én hogy hogyan? Elv. Addigra már felszívódótt a kalória, mire hatni kezd. De akkor mégis hogyan?
2022. febr. 14. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tönkremegy a bélflóra, de legalabb nem fogysz...
2022. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha hashajtót szedsz, akkor hamarabb kijön belőled a kaja, mint ahogy ideje lenne felszívódnia belőle mindennek. Legalábbis az elején, aztán utána nem fogja bírni az emésztőrendszered, hashajtó nélkül is folyamatosan fosni fogsz, legyengülsz, és kórházba kerülsz.

Hashajtó nem jó megoldás. Jól kell táplálkozni, annyit ehet az ember, amennyit akar. Nekem az első jól belőtt diétám elején gondot okozott az ételek elfogyasztása, tömegre 3-szor annyi volt, mint előtte a normál étkezésem. (Sok zöldség és hús, minimális zsír és szénhidrát forrás, 2000 kcal-s étrendem 1,2 kg ételt jelentett naponta.)

2022. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, tehát te is azt mondod hogy lehet vele fogyni.. De hogy??? Mikor pl. Eszel és utána be veszed a hashajtot az kb 6-12 ora mire hat.. 6ora alatt csak felszívódik a kalória, nem??
2022. febr. 14. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Egyszer használtam hashajtót, kb. 20 perc múlva futottam a WC-re. Ha hashajtót előbb vagy egyszerre veszed be, mint az ételt, akkor hamar átmegy rajtad az étel, nem tud minden felszívódni belőle. Ez a bélrendszernek nagyon nem tesz jót. Aki így akar fogyni, az inkább hányja ki az ételt, úgy kevesebb bajt fog tenni. De mégjobb eleve meg sem enni azt, amire nincs szükség.
2022. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Ne biztassunk hanyasra se senkit inkabb, mert ott meg a gyomorsav miatt a fogak es a nyelocso elegge tonkre tudnak menni.

Edzeni kell, kaloriat szamolni es csokolom. Ennyi a fogyas nagy titka.

2022. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Amit te hashajtó címén hallhattál, az valójában nem hashajtó, csak a mellékhatása az.


Nekem írt fel olyat az orvosom (direkt nem írom le a nevét, vényköteles), ami a zsír egy részének a felszívódását gátolja meg az ételből. Étkezés előtt vagy után kell bevenni, felpörgeti az emésztést. Ha nem figyelsz oda a megfelelően zsírszegény étkezésre, akkor úgy működik, mint egy hashajtó lényegében, illetve alapvető mellékhatása is ez (csak nyilván ha tartod a diétát, nem vágja tönkre az emésztést).

2022. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó Isten gyerele….
2022. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És orvos elvileg ilyeneket felír...

Ritka barmok léteznek a szakmában is ezek szerint.

2022. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hashajtóval nem tudsz fogyni, mert a már megemésztett ételt lazítja, és attól hamarabb lehet hasmenésed, és kiszáradásod, mint fogyásod. Esetleg az a pár ember, aki fogyott vele, bebeszélte magának, hogy lehet, így kevésbé kívánta az ételt. A tudatunk sokmindenre képes.
2022. máj. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A mérleg mutathatja hogy fogytál, de vizet és ásványokat veszítesz, nem pedig zsírból/izomból. Ezért is szokták azt mondani, hogy ha hashajtót használsz igyál eleget. Ne is beszéljünk a mellékhatásáról. A hánytatáshoz még oda fűzzöm, hogy a a kalóriák kevesebb mint 50% veszítheted el vele, még akkor is ha egyből kihányod.
2022. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!