Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akarnak itt az emberek...

Miért akarnak itt az emberek mindent mással csináltatni?

Figyelt kérdés
Annyi ilyen kérdés van, már iszonyúan unom, ez hány kalória, az hány kalória. Rengeteg kalóriatáblázat van a neten, plusz az ételeken kötelezően fel kell tüntetniük a kalóriaértéket. Mégis sokan itt kérdezgetik. Eleinte jófej voltam, rágugliztam, megírtam. De miért nem tudja ezt az illető megtenni? Nem volna mindenkinek sokkal jobb, ha tényleg csak értelmes kérdések lennének itt?
2010. szept. 11. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Van olyan, ami nincs meg, hiába guglizod


A bálnában mennyi kalória van ? Legalább 100 grammra ?

Na lássuk,ezt megtalálod ?

2010. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves elsö: természetesen van olyan, ami nincs a legtöbb táblázatban benne, DE A KÉRDÉSEK többsége nem ilyen élelmiszerekre vonatkozik, hanem teljesen hétköznapiakra, illetve fött ételekre, ahol a hozzávalókból ki kell számitani. Ezek a kérdések tényleg idegesitöek!
2010. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves elös: a második válaszoló vagyok: Itt megtalálod a bálnahús kcal-tartalmát:

[link]


MIvel nem biztos, hoyg értesz németül, ezért leirom neked:

125 g bálnahús 170 kcal, és 4 g zsirt tartalmaz.

2010. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

HÁHÁ, kösz, de én is megkerestem volna neked angolul:

[link]


Csak nem ez a lényeg,mert nem mindenki beszél angolt,illetve németet :-)

2010. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi nem érthető azon, hogy nem a "különleges esetekre" gondol a kérdező? (jelenesetben a bálna). És ha már azon vagyunk fennakadva, hogy vki nem tud se németül se angolul, akkor ott a szótár is.
2010. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

18:17- Ne idegeld annyira magad :P

Mindkettőnknek igaza van :-D ( első és 2. )

2010. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem idegelem magam, csak szar alaknak tartom azokat az embereket, akik meg se mozdulnak semmiért. Persze, hogy könnyebb mással megkerestetni és a kifogásokat keresni (pl. nem tud angolul, németül) :)
2010. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na igen, én is rendes voltam eleinte és kikerestem. De azért az már túlzás, hogy az illető leírja grammra pontosan, miből mennyit evett és megkérdezi, hány kalória volt az aznapi adagja. Nehogy már én számolgassam egy ismeretlen ember kalóriabevitelét. Nem kéne ennyire lustának lenni!
2010. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ÉS ez nem csak erre a kategóriára vonatkozik. Olvastam már olyat, hogy: Ki volt Habsburg Ferdinánd, milyen szerepet töltött be a történelemben? .. Hát FUCK. Google is Your Friend.
2010. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ez utáni kérdés csak azért is pont ilyen egyébként.

A bálna kalória értékén meg nevettem:),bár Japánban ez simán aktuális.

2010. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!