Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a cukor mentes...

Szerintetek a cukor mentes túró Rudi, a zabrudi és a zabszelet belefér a diétába?

Figyelt kérdés
Ezeket szeretem nagyon, néha szoktam enni ha édességre vágyom. Illetve ha ezeket ettem plusz reggelire egy szendvicset kiflibol,egy almát és ebédre húsos tésztát és levest az nagyon hizlal?

2022. febr. 22. 18:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%
Attol fugg mi a cel. Pl egy versenydietaba nincs ilyen h barmit ehetsz ami belefer.. cukor, tejtermek, buzaliszt meg egy csomo minden alapbol kilove. Az anyagcsere, a vizesedes a verkeringes is szamit tobbek kozt. De egy atlagos alak eleresehez beleferhet.
2022. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szernted versenydietazik ha gyakori kerdesekrol akarja megtudni mit ehet mit nem dietaban???
2022. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En annak latom ertelmet. Atlagosra gyurni az semmilyen
2022. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!