Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy az első otthoni...

Normális, hogy az első otthoni edzésem, nem bírtam tovább 20percig?

Figyelt kérdés
Ma elkezdtem itthonról edzeni,de nem ment valami jól. Naponta 40 percet minimum szeretnék. Idővel menni fog?
2022. febr. 24. 18:36
 1/6 Humor Herold ***** válasza:
100%

Igen,ahogy hozzászokik a tested a terheléshez egyre jobban fog menni,könnyebbnek fogod érezni.Bár függ az edzés milyenségétől is,de a szervezeted viszonylag hamar hozzá tud szokni a változáshoz.De ésszel kell kezdeni,nem kell túl nagy falatot harapni a tortából :)

És ha az éjszakai pihenést követően reggel izomlázra ébredsz az is teljesen normális.Majd idővel jobb lesz,és nem lesz izomlázad már.

2022. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál? Attól függ. De biztosan javulni fogy csak kitartás kell.
2022. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha eddig évekig nem mozogtál, akkor ez normális, javulni fog
2022. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális. Kezdd könnyebbel, nem tudom mit csinálsz,de vedd lazán, ahogy előttem írták, majd egyre többet fogsz bírni. Ám az emberi tényezőt is vedd figyelembe, lesznek napok, amikor egyáltalán nem megy, valamikor meg megállíthatatlan leszel. Ez ilyen. Ja és még egy fontos, hogy az ízületeidet ne terheld túl, sajnos nincs egálban, amit a szív, és az izmok bírnak. Az ízületeidet, nagyon hamar taccsra vághatod, szóval csak odafigyelve.
2022. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2022. febr. 24. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elején ne is próbálj meg rögtön olyan sokat edzeni, mert ha az egész egy kínlódás, egyszerűen még túl sok neked, akkor hamar elmehet a motivációd. Szóval fokozatosan próbáld magad hozzászoktatni.
2022. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!