Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jógával lehet fogyni?

Jógával lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Szeretnék leadni pár kilót, és a sport gépek nekem túl drágák, hogy beszerezzek egy sajátot. A kondi is ki van lőve (Nem igazán rajongok a covid kitörése óta át edzőtermekért)


Nem szeretem a saját testsúlyos edzéseket.


Normális válaszokat kérnék! Köszönöm!



2022. febr. 26. 22:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

Lehet ezen vitatkozni, de a fogyás akkor is 80%ban étkezésen múlik. A futás és a jófa sem segít, ha visszaeszi az elégetett kalóriákat.

Emellett a jóga nyilván kevesebb kalóriát éget, mint a futás, nem is cardio, ezen sinca mit vitatni.

2022. febr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdező, jól kezdődik, ha ennyi kifogásod van...

Séta, úszás, súlyzók, edzősvideóra mi a kifogás?

2022. febr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

#13

De igen, jógáztam, mivel párom napi rendszerességgel csinálja.


Azért jó lenne, ha egy mozgásformát se szólnál le, mivel ez csak az értelmi szintedről tesz tanúbizonyságot.


Az, hogy neked a kocogás, futás nem megerőltető, más meg megizzad benne. Ne magadból indulj ki..Ja és szállj le a magas lóról, mivel nagyot fogsz onnan még egyszer esni. Nem állj jól a beképzeltség.

2022. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#11

Már az új kutatások szerint 80%?


Most nemmindegy, hogy 70 vagy 80? Legnagyobb részt az étkezésen múlik minden. Én is ezt írtam. Nem azon a 10%-on kell lovagolni és kijavítani a másikat.

2022. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ne vitatkozzatok már ezen tényleg, hogy hány százalék. Ez egyébként is egy hülyeség, nem lehet így méricskélni. Nyilván fontosabb az étkezés, mert ott lehet nagyobbakat változtatni, több eredményt elérni, mert a legtöbb ember nem mozog annyit, hogy az nagyon érdemben számítson. Mit jelentene egyáltalán, hogy 30-70% vagy 40-60%, tudnátok értelmezni? Van akinek 50-50%, mert annyit mozog, de az is mit jelent egyáltalán. Szóval a kajára kell helyezni a hangsúlyt és kész, aztán igyekezni aktívnak lenni, de nem csak edzés formájában, hanem egész nap mindenféle mást tevékenységgel.
2022. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Bszki, nem az a lényeg hogy 70 vagy 80, ezzel csak azt próbáltuk átadni, hogy a fogyás FŐLEG az étrenden múlik.

A jóga meg kb semmi értékű fogyás szempontjából.

Hasznos, a nyúljások rugalmassá tesznek, valami mozgásnak jobb mint a semmi, de kalóriaégetése elenyésző.

2022. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, végre valaki felfogja amit írok.

Ha egy óra futás 500 kcalt éget, egy óra jóga meg 200at se, melyik fogyaszt jobban?

Erre kaptuk azt a barom választ, hogy nem próbáltuk, meg a párja jógázik 100 éve. Logika??

2022. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az inkabb csak nyujtas. Nem eget sok kaloriat. A kajadon mulik h fogysz e
2022. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!