Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok egy napra? Reggeli:ke...

Ez sok egy napra? Reggeli:kettő szendvics Tízórai:egy alma Ebéd:currys csirke köret nélkül Uzsonna:kettő szelet pufi rizs Vacsora:egy szendvics Emelett:3 liter folyadék, 3 csésze kávé, átlagos aktivitás

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 14:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
53%
Habár ezek a mértékegységek nem egzaktok, de elég kevésnek tűnik egy napra. Akkor is ha 150 centis 50 kilós nő vagy. Ez fogyni is kevés. Ráadásul nem is túl egészséges
2022. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok én is ennyit eszek kb.
2022. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%

Reggeli:kettő szendvics

Párizsis zsemle, vagy sonkas-szalamis-kolbaszos-sajtos bagett?


Ebéd:currys csirke köret nélkül

3 falat vagy fel kilo?

2022. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon soknak tűnik pedig 😕currys csirke az olyan 200-300 gramm körül lehet, alma közepes méretű, az utolsó szendvics az vágott zsemle, egy szelet light trappista, kaliforniai paprika,paprikás szalámi, a reggeli szendvicsek magvas háromszög zsemle, egyik ugyan ez mint az esti, a másik azzal a különbséggel hogy csirkemell sonka volt benne két szelet, 19/L 65-67 kiló között
2022. márc. 3. 14:55
 5/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy normális válaszokat adtok 😊
2022. márc. 3. 14:58
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a kalóriabázis.hu-t. Számold ki, mennyi kalóriát vihetsz be, hogy fogyni tudj, írd be ezeket az ételeket, és meglátod, kevés-e. Jobb választ fogsz kapni az alkalmazástól, mint itt :D
2022. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is ajánlom a kalóriabázist, nagyon jó alkalmazás! Attól is függ, mennyit akarsz fogyni. Szerintem ebéd mellé mehetne párolt zöldség. És több mozgást kéne bevinned. De ha diétázol és nem maradsz éhes ettől akkor jó. Lányok azért kevesebb ételről is jól tudnak lakni :)
2022. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kevés.Én is ajánlanám a kaloriabázist az adataid alapján kiszamolja mennyit kcal-t ehetsz egy nap.

Próbaképpen én be is írnám amiket ma ettél,kíváncsi vagyok hány kcal-t ettél eddig ma,és még mennyit ehetsz,vagy ehetnél ha pl azt a reggeli két szendvicset lecserélnéd teljes kiorlesu vagy pur-pur kenyérre. A körettől se kell annyira félni pici rízs elfér mellé ha ezt kora délután vagy reggelről eszed.

Nagyon ajánlom hogy a fehér kenyeret cseréld le,mert az tényleg sok kalória.



Írd meg legyszi ha beirtad ezeket a kajákat,kíváncsi vagyok.Koszi,és sok sikert.

2022. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Be írtam és inkább le se merem írni mennyi jött ki, szégyellem magam 😕
2022. márc. 3. 17:52
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne csüggedj el! Jó az adag, csak meg kell nézned, miket kellene kicserélni. Kényér helyett mást keres pl ilyenek.
2022. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!