Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden héten 1x fitnesszteremb...

Minden héten 1x fitnesszterembe elmenni használ valamit?

Figyelt kérdés

Igazából eddig diétán voltam, most 163cm 54 kg vagyok. Fogyni már nem szeretnék , de a picit kockás has az álmom e téren :D

Szóval minden szombaton elmennék fittneszelni, 3 órát.

+ ha a suli mellett ha nem lennék túl fáradt minden nap torna?


2010. szept. 12. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát heti 6x kéne valamilyen edzés. A fitness oké egyszer; aztán, ha fitnesstermet meg tudod engedni magadnak, akkor az uszodát is (ebből pl heti 2x), többi nap meg (szoba)bicikli esetleg futás. Szimpla torna szerintem kevés az állóképesség fejlesztéséhez...

Egyébként ha du 2-kor végzel suliban (gondolom még gimnazista lehetsz max), utána speciel frissítő tud lenni az úszás, jól fogod érezni magad a bőrödben.

2010. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy,vagy lány?Mert a testsúlyod lányé,a kockás has vágyad fiúé.
2010. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lány . Szóval nem lehet nekem kockás hasam :S ?
2010. szept. 12. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:

De:).Csak ehhez alacsony testzsír százalék kell kb 10-14%,amitől a csajok rettegnek,meg le undorítózzák.

Érdekes kontraszt,hogy a Réka tornáját meg használják meg istenítik,pedig neki igazán alacsony a testzsírja.

Na szóval,heti egy konditól nem lesz kockás a hasad.

2010. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minimum heti 3 alkalom kéne!
2010. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1x szerintem kevés.Minimum 2-3x kellene menned:) Sok sikert a céljaidhoz.
2010. szept. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!