Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok írni tapasztalatokat,...

Tudnátok írni tapasztalatokat, ha érint titeket, hogy mennyire ereszkedett meg a bőrötök 35-40 kg fogyás után?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon sok mindentől függ, a fogyás gyorsaságától, vízbeviteltől, vitaminoktól, kollagéntól, genetikától stb.

Igyekszem lassan fogyni, de kicsit félek, hogy milyen leszek, ha elérem a célom. Most 177 cm vagyok és 110 kg. 120-ról kezdtem, a fentiekre figyelek. Háziorvossal rögzíttettem a súlyom, hogy ha arra kerülne a sor, akkor megműtsenek. Annyira nem vagyok labdatestű, erős homokóra vagyok, nem a hasamra híztam elsősorban, hanem karra, combra, fenékre. A karom már most is lötyögős sajnos. Talán az is számít valamit, hogy kb 1-2 évet voltam 120 kg-s súlyú, hirtelen híztam fel 80-ról (stresszevés).

27N


2022. márc. 7. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

94kg --> 62 kg 1.5 év alatt

Striás vagyok felkarnál és combnál de csak akkor látszik ha valaki keresi. Egy icipicit mellnél is (Dből A)

Lógó bőr nincs

2022. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

171 centi vagyok, 112 kg-ról indultam, most 67-68 körül vagyok. Ez így durván 45 kg fogyás, még pár kg van a célig.


Én meg vagyok elégedve magammal. A karomon valamennyi megereszkedett bőr van, de engem nem zavar, szerintem nem is feltűnő. Hasam még egy minimális van, amit próbálok leadni, viszont ott szerintem azért van megereszkedett bőr is, nem csak zsír, viszont most sem néz ki szörnyen, de ugye még pár kilót akarok fogyni, aztán meg formásodni. Szerintem a hasam a végén nem fog olyan rosszul kinézni. Tény, hogy sosem lesz olyan a hasam, mint egy olyan embernek, aki nem fogyott ennyi kilót, de na, ez van. Számomra ez nem tragédia. Akkor ezenkívül a belső combom az, ami nem a legszebb. Most igazából nem tudom eldönteni, hogy ott mennyi megereszkedett bőr van, mivel én úgy látom, hogy a combomon is van még azért bőven zsír.


Szóval karomon minimális lógó bőr van, egyáltalán nem zavaró mennyiség. Hasamon még van zsír, amin még dolgozom, de valószínűleg minimális lógó bőr is van ott azért, de azért most is okésan néz ki a hasam szerintem. Combomon pedig szintén van még zsír, de valószínűleg minimális megereszkedett bőr is. A mellem pedig sajnos sosem volt nagy, de mindig meg voltak ereszkedve valamennyire, és ez pont olyan maradt, mint fogyás előtt, szerencsére nem lett még rosszabb. :D


Amúgy az elején én is féltem, meg féltem, hogy mi lesz ha annyira rossz lesz az eredmény, hogy majd akarok műtétet.. de nem. Lehet nem tökéletes a testem, és lehet, hogy sosem lesz olyan, mint egy olyan emberé, aki sosem fogyott ennyit, de én meg vagyok elégedve magammal. Sőt, szerintem jól nézek ki ahhoz képest, hogy ennyit fogytam. Most még pár kilót fogyok, és eddig leginkább csak kardióztam, de szeretnék elkezdeni saját testsúlyos gyakorlatokat is csinálni, aztán meg nem is tudom. De összességében, én azért meg vagyok magammal elégedve.

2022. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam :)
2022. márc. 7. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:

106kgról indultam, 8 hónap alatt 72kg lettem.

Stria az van a hátamon, combomon, hasamon, de nem vészes egyáltalán. A hátamon van a legtöbb.

A hasam alján lóg a bőröm nagyon minimálisan, egyáltalán nem vészes.

De egyébként nem is bánom a striákat és a lógó bőrt sem, ez mindig emlékeztetni fog erre a korszakomra az életemben.

18/f

2022. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
-40 kgnàl még semmi bőrfeleslegem nem volt. Az ez utáni -63kg után már maradt némi bőr itt- ott. Engem nem zavar. 170-ről 67kgra fogytam.
2022. márc. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

5#

Uhh

Gratulálok!!!

2022. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
110ről 60ra fogytam, a hasam, mellem tragédia.
2022. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!