Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok az...

Mi a tapasztalatotok az időszakos böjttel? 16/8. Van itt olyan, aki esetleg alkalmazza? Segítette a diétájában?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem magától a böjttől fogok lefogyni. Mellette egészségesen is étkezek, a kalória keretemen belül, és sportolok is rendszeresen.

Tapasztalatok érdekelnének főképp



2021. nov. 14. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem segít.

Nem tudom másnak milyen, de nekem pl. mindig az volt a bajom, hogy ha reggeliztem, az csak még jobban meghozta az étvágyam, és onnantól folyton a kaján járt az eszem. Paradox módon, mikor elkezdtem a nap első étkezését későbbre tolni, ezek a sóvárgások könnyebben kezelhetővé váltak, nekem könnyebb úgy, hogyha X időben egyáltalán nem eszem és kész.

2021. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Őszintén dilemmában vagyok. Eddig időszakos böjtöltem, de kudarcba fulladt a diétám. Gondoltam lehet át kellene álnom a nai 4-5 étkezésre reggelivel. Nem tudom melyik lenne a megfelelőbb.
2021. nov. 14. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az időszakos böjt nem fogyókúrás étkezési mód, más miatt folytatják. Én tíz és este nyolc között szoktam enni, így sikerült javítani az emésztésemen, nem kínoznak epegörcsök, mivel van ideje a testemnek megfelelő mennyiségű enzimet termelni.

Egyébként az evési ablakban is lehet annyit enni, hogy hízz, hisz itt semmilyen minőségi vagy mennyiségi korlátozás nincs.

2021. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én nemrég jöttem rá, hogy amióta eszem tudom ezt csinálom. Soha nem reggelizek, ebéd az első étkezésem vacsora után meg már nem nasizok. Aztán jöttem rá, hogy ezt időszakos böjtnek nevezik. Én mindig is vékony voltam, sosem küzdöttem plusz kilókkal. De lehet ez szimplán csak a genetikámnak köszönhető.
2022. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!