Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti, akik nem esztek cukrot,...

Ti, akik nem esztek cukrot, lisztet, hogy néz ki az étrendetek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván olyasmikből áll az ilyen étrend, amikben nincs vagy elenyésző a hozzáadott cukor, liszt. Zöldségek, húsok, tojás, tejtermékek, zsiradék a sütéshez-főzéshez, olajos magvak.

( Én is ilyen étrenden vagyok, bár én csak kb 95-%-ig). Nem teljesen 100%-osan vonom meg a fentieket.

2022. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanaz mint az első annyi kivétellel,hogy nálam előkelő helyet kap a zabliszt. Ebből palacsintát/gofrit/kását szoktam.

Én alapjáraton nagyon édesszájú vagyok, ennél fogva kellett egy egészségesebb alternatíva a sütemények helyett.

2022. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
reggelire tojásrántotta volt ma 4 tojással és 25 g gyulai kolbász, estére halacska konzerv sima salátával és olíva bogyóval.
2022. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Fehér lisztet kiiktarni jó, mindenfajta lisztet marhaság.

Teljes kiorlesu lisztet eszem, illetve cukor helyett édesítőt. Minden ponr ugyanúgy néz ki mint másnak, csak a két összetevőt lecserélv3

2022. márc. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
4. Majd mindenki eldönti maga, hogy neki személy szerint mi a jó, hogy érzi jól magát. Nincs olyan , hogy valamit kiiktatni vagy drasztikusan csökkenteni " marhaság"
2022. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha kiiktatja a liszteket, soha az életben nem tud megfelelő rostot bevinni a napi étkezéssel. Szóval de, marhaság
2022. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rostot zöldségekkel lehet bevinni. Szóval de, marhaság.
2022. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Siralmasan! :(
2022. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Reggelizni ritkán szoktam,de ha mégis,akkor 2-3 db tükörtojás vagy rántotta nyers zöldségekkel,puffasztott rizzsel. Ebédre rizs,köles minél több zöldséggel, tofuval,hallal,ritkán csirkével. A krumplit is szeretem, tepsiben,pürének,sültkrumplinak.Főzelékek ( én keményítővel vagy leturmixolt főzelékkel sűrítem) például borsó,lencse,hozzá általában zöldségfasírt ,tükörtojás. A leveseket is szeretem mindenféle zöldséggel,tofuval, illetve krémlevesek nagyon egyszerűen készítve. Ezekre magokat illetve zöldségchipset, néha sajtot szoktam szórni.

Vacsora:tonhalkonzerv zöldségekkel,puffasztottrizs zöldségekkel+ sajttal, vagy körözöttel, néha főttojás,tükörtojás,virsli . Aztán este még szokott lenni egy nyers zöldségtál amit elnassolok, mikor mi van itthon, répa,uborka,retek,paprika,zellerszár stb csíkok különböző mártogatóssal.

2022. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!