Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leírnátok nekem az étrendetete...

Leírnátok nekem az étrendeteteket, általában miket esztek?

Figyelt kérdés

Szeretném egészségesen étkezni. De nem tudom mit mikor, mit mivel ehetnék.

Általában mi a:

-Reggeli

-Tízórai

-Ebéd

-Uzsonna

-Vacsora


2016. ápr. 23. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden jöhet ami vegán :)
2016. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
40%

Reggelire csak egy bögre kakaóra van időm, de ahogy beérek a suliba, 8-9 körül rögtön megeszek valamit. (Meg általában csak akkorra leszek éhes) <-szendvics, kakaós csiga. Délelőtt általában még 1-2 óránként eszek. Általában még egy szendvics meg 3 alma. Ebédre ELAMEN, otthon már jobb a helyzet. :D A lényeg, hogy tápláló, változatos, és általában tele tudom enni magam. Ebéd után már ritkábban vagyok éhes. Ebéd után 2-3 órával leszek megint éhes, olyankor mondjuk egy zacskó csokis győri édest (az a nagyobb zacskó), vagy 1-2 túró rudit. Délután még 1-2 narancsot és almát megeszek. 6-7 körül még egy szendvics.


Este 9kor érek haza, már nagyon éhesen, ilyenkor általában még sokat eszek. Még 2 almát, egy bögre kakaót, joghurtos müzlit. Vagy kakaóscsigát, vagy csinálok magamnak szendvicset.


Kávét havi 1x iszom, ha már tényleg nagy a baj :D



Nem étkezem valami egészségesen, viszont az a horror mennyiségű gyümölcs szerintem ezt egyensúlyozza :)


Sokat eszem, a testem most van fejlődésben (17 éves vagyok), és még így is csak 50 kiló. :)

2016. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

50gr zabpehely 30 gr fehérje

50gr barnarizs+150gr csirkemell+ 250gr brokkoli

50gr barnarizs+150gr csirkemell+ 250gr brokkoli

200gr csirkemell+ egy 200 saláta mix

250gr sovány túró


Totál egyhangú, de 1 év alatt 35 kilót fogytam.

2016. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a mai napom:

reggeli:almás-fahéjas-zabpelyhes turmix

tízórai:répacsíkok

ebéd: fűszeres túróval töltött grillezett csirkemell görög salátával

vacsora:rántotta két fehérjéből, egy sárgájából paradicsommal, uborkával és csirkemell sonkával

2016. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

reggeli három tojásból rántotta,vajretek

ebéd pulykanyak leves répával,karalábéval,tönkölylisztes tésztával

vaslapon sült csirkemell,zöldsaláta

uzsonna egy alma

vacsora leves,ami délben volt,főtt tojás,zöldség

1500 kalória

2016. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

reggeli: zabpehely tejben és egy kis lenmag hozzákeverve

ebéd: húsleves tészta nélkül, grillcsirkemell, barna rizs, vegyes zöldségmix joghurtos öntettel

vacsi: vegyes saláta tonhalkonzerv vagy rántotta

2016. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebéd: kb. 5 tojás, nyers zöldség, zöldségételek. A tojásból 3-4 elég gyakran piskóta, opcionálisan krémmel.


Vacsora: hasonló, de itt nincs piskóta és némi olajos mag is befigyelhet.


Más étkezésem nincs.


De a tojás helyett simán mehet hús, túró vagy ami az adott embernek belefér (én nagy ívben kerülöm a felsoroltakat). Mehet egy csomó szénhidrát (ami nálam hiányzik), ha az adott emberhez az passzol. S persze ehet többször, ha neki úgy a jó. Számomra a fenti az ideális, bár azon még változtatni kívánok, hogy sok napom fele édesség. A fogyásban nem zavar, sőt, függőnek nem érzem magam, de mégis.


Találd meg, neked mi való. Vacsorára valami jó kis fehérjeforrást ajánlok zöldségekkel (s némi szénhidrátos körettel, ha szükséged van rá. nem mindenki tudja anélkül megenni az ételeket s ez nem is baj), minél több rendes ételt s nem bolti rágcsákat, abonettet meg egyéb ilyesmit.

2016. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!