Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet erre a megoldás?

Mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Vékony lennék lapos hassal de mégis az alhasam kidülled a hasamból

Mindennap fél órát edzem egeszsegesen etkezem, vitamindusan, napi 1,5l vizet iszom minimum és nincs hip dipsem se.


Mégsem akar onnan eltűnni...



2022. márc. 17. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ezt hívják testkepzavarnak
2022. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hello 1-es válaszoló🤗

Megszertnélek nyugtatni nincs testképzavarom, csak valahogy onnan nem akar leégni a zsír,

Erre keresem a megoldást...

2022. márc. 17. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem gyengék a hasfalaid, de ezt leginkább képről tudnám megmondani. Ha edzel alhasra, akkor jobb lesz a tartása ergo nem lötyög. Zsír mindenkin van, egy bizonyos szint alá nem célszerű fogyni. De 100%ban lapos has nem nagyon létezik. Kép nélkül ennyit tudok mondani de ha írsz egy privátot megbeszélhetjük.
2022. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás az, hogy nő vagy, és egy így normális, és egészséges. Ha egy lánynak semmi alhasa nincs, az már nem előnyös (esztétikailag, és biológiailag sem)
2022. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A megoldás az, hogy elfogadod a tested. Azért van, mert védi a szaporító szerveidet, így normális.
2022. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A géneken is sok múlik. Fogadd el a tested. Én is beleestem ebbe a problémába, anorexia nervosam és orthorexiam lett, mert azt hittem miattam van, hogy nem tűnik el az alhasam, pedig egészségesen ettem (az elején még eleget is) és edzettem. Már zsír is alig volt rajtam valahol, mégsem tűnt el. Mára már nevetségesnek tartom, hiszen nagyon rossz időszakom volt, az se volt biztos hogy túlélem. A legtöbb nőnek látszik az alhasa. Nem tudod eltüntetni, el kell fogadni. A szerveid vannak ott, azokat pedig nem tudod áthelyezni:D ott maradhat az alhasad akár kockahassal is. Próbáld med elfogadni:)
2022. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ott a méhed, azért dülled ki. Nem tudod lefogyni.
2022. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!