Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék?

Hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés
183 cm vagyok és 67 kiló. Mindig is vékony voltam, az orvos azt mondta rendben van, viszont hízni szeretnék. Pár hete többet eszek mindenből. Fehérje, szénhidrát, de egyszerűen nem hízok, vagy csak nagyon kevest. Macro kalkulátorral kiszámoltam, hogy a súlygyarapodáshoz 2800-3200 kalóriára lenne szükségem de ez rengeteg. Ennyit képtelenség enni, pláne úgy hogy napközben járok-kelek, ami megint csak kalória minuszt jelent. Valami tipp?

2022. márc. 31. 12:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Hatos, nem mindenki hagyja el magát idősebb korára, és a kérdező igenis hízzon, mert ez nem egészséges.
2022. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%
Aztán minek akarsz skinnyfatté változni? Inkább sportolj, kelleni fogsz a csajoknak is
2022. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!