Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 95 kiló (nő ) vagyok, holnap...

95 kiló (nő ) vagyok, holnap kezdek edzeni, mit és mennyi mozgást ajánlanál?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 20:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Másnaponta spinning.Hétvégén is,ha úgy jön ki.
2010. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

95 kg izom vagy 95 kg zsír? :) ... nem mindegy. :)

Szerintem a másnaponta spinning az kezdésnek durva lenne.

Szerintem max heti 2x legyen spinning vagy más aerob mozgás (pl úszás se rossz, ha folyamatosan nyomod a köröket). heti 2x izomerősítés, súlyzós edzéssel vagy pilátes vagy hasonló. Közte pedig pihi.

2010. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A fogyás 70%-a a kajáláson múlik. Ekkora testtel nagyon nem is lehet aerobozni, mert megsínylik az ízületek. Egyedül sétálni lehet, és azt kell is. De semmi nem fog történni, ha nincs egy jól összerakott étrend.
2010. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is a sétát ajánlom leginkább kezdetnek, de ez edzettségedtől is függ. Ha kevésnek tűnik növelheted az intenzitását. Ha már megszoktad a mozgást jó szívvel ajánlom Norbi ducitornáit illetve Leslie Sanson gyaloglós tornáit, netről ingyen letölthetők. A lényeg, hogy örömmel, jó kedvvel csináld, bármit is választasz. És persze a kiegyensúlyozott, nem koplaló étrend, bár ez nem tartozik a kérdéshez.:) Szóval hajrá!:)
2010. szept. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Norbi duci tréning, úszás - 2 naponta 1 óra, de minimum. 40 perc. VAGY

Séta naponta, másfél óra minimum.

2010. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A spinnig tényleg jó lenne ?
2010. szept. 15. 13:08
 7/20 anonim ***** válasza:
Nagy a súlyfelesleged ahhoz,hogy ugra-bugrás tevékenységeket folytass(Futás,aerobik). Ezek tönkre teszik az izületeidet a teher miatt. Az első 10 kilóig mindenképp csak sétálj. Kezdetben lassan,majd egyre gyorsabban.
2010. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
KAJÁLÁS!! EZEN MÚLIK MINDEN...
2010. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

2. vagyok. egy spinning edzés alatt körülbelül 600kalóriát égetsz el. Semmilyen más edzésformával nem égetsz el ennyit 1 óra alatt - legalábbis amennyire én tudom. VISZONT! Meg is döglesz edzés közben.

Szóval ezt is csak fokozatosan lehet elkezdeni. Kezdő csoportba menj és az első edzést szinte csak ülve csináld végig, persze ha birod állj fel, de ne eröltesd túl magad még ha úgy érzed bírnád is, mert akkor 1 hétig nem fogsz tudni lábra állni. Másnap vagy harmadnapra jön ki az izomláz. Szóval igyál magnéziumot utána.

Szerintem nagyon klassz edzésforma bár nem olcsó. De az egészség minden pénzt megér.


De persze ahogy mondják a többiek diéta is kéne mellé.

(Ez az ami nekem se megy... szóval a 10centis zsírréteg alatt már biztos bazi izmos vagyok) :DD

2010. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Csak érdekességképpen.Bokszzsák ütése,rúgása,ugrálókötél,páros gyakorlatok,szóval erősítés,állóképességi edzés alatt

1óra/1200 kcal megy le,többször mértük:).Persze a spinning is bitang,azért javasoltam elsőként.

2010. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!