Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehetett a hírtelen hízás?

Mitől lehetett a hírtelen hízás?

Figyelt kérdés
Szülés után vagyok, falási rohamaim vannak és folyton éhesnek érzem magam. Kenhetném a hormonokra, de nem ők a hibásak szerintem hanem én. Nagyon sokszor fordult elő hogy étkezés előtt nassoltam mire oda értem hogy rendes ételt egyek már nem voltam éhes. Ezért találtam ki az időszakos bőjtölést. Hogy sikerüljön kordában tartani a nassolásomat. 12 ig nem eszek csak iszok. 12 kor reggelizek, 4-6-8 órakkor pedig eszek. 72 kg-al kezdtem neki CSAK 4 napja és a mérleg most 75,50 mutat???? Olyan ételeket készítettem mint tojás zöldséggel, édeskrumpli főlve, brokkoli, zabkása stb. Ezeket mind szeretem is. Igyekeztem kis adagokat is ennei, így biztos vagyok benne hogy kevesebb kalóriát viszek be mint ezelőtt. Tényleg csak 4 nap. De nem kellene a mérleg nyelve álljon vagy esetleg lejjebb menjen. Nem is vagyok közel a menstruációmhoz. Nem tudom mi tévő legyek, hol rontottam el. Kétlek segítsetek.
2022. ápr. 4. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ott rontottad el, hogy ilyen időszakos böjt baromságokkal szétceeszed a cukrodat/inzulinodat, közben meg nem szàmolod a kalóriabevitelt.
2022. ápr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pld. mert keveset eszel, és nem voltál wc-n napok óta és több vizet is iszol. 4 nap alatt nem lehet ennyit hízni, ha kevesebbet eszel, mint eddig.
2022. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom koplalsz kalória szempontjából amikor eszel is...

Akkor szokott lelassulni az anyagcsere, plusz az időszakos böjt semmire nem jó fogyás szempontjából, azt másra szokták használni. Kevés kalóriabevitellel csak a koplalás egy fajtája.

2022. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!