Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hirtelen hízok, pedig nem is...

Hirtelen hízok, pedig nem is ezsek annyit?

Figyelt kérdés

Hirtelen elkezdtem pocakosodni, legy egy kis hasam.

Mostanaban nincs nagyon etvagyam, ezert ossze vissza eszek, persze nem teljesen, hanem pl reggelinel masfel szelet kenyer, aztan fel szelet suti, ebednel jo lassan nyammogok, vacsizni nem nagyon szoktam, vagy filmnel csipszet es popcornt, amugy meg vagy semmit, vagy muzzlit.


Regen szerettem volna hasra hizni, de mar egy ideje nem probalom. Lehet hogy most jott ki rajtam?


Miert pocakosodom?



2021. dec. 25. 00:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

"...reggelinel masfel szelet kenyer, aztan fel szelet suti, ebednel jo lassan nyammogok, vacsizni nem nagyon szoktam, vagy filmnel csipszet es popcornt,..."


Tényleg nem tudod, hogy mitől pocakosodsz?

2021. dec. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Eleve az összevissza eves es a nem minisegi etkwzes puffaszt

Utána pedig ott van hogy mennyit eszel. Régen mikor 150 centihez 90 kiló voltam én is azt hittem hkgy csak kis chipest eszem. Azóta rájöttem hogy egy zacsko chips pont annyi kaloriara mint egy etkezes

Az esti evéseid falásrohamnak tünnek. Ezt ugy tudod elkerulni ha napkozben meghatarozott idonkent teljes erteku etkezeseket fogyasztasz


Amugy azert pocakosodsz mert tobb kaloriat viszel be mint amennyit elégetsz

Ha nem szeretnél ebbe kulonosebb energiat fektetni akkor csak kezdd el irni egy fuzetbe minden egyes falatot amit megeszel. Látni fogod hogy mi a sok, amit nem veszel észre.


Amugy egy nagyobb tányér müzli 600 kaloria

Egy zacsko chips 400

Szóval ha ezeket alapból nemt udod, akkor 3-4 napig számolj kalóriát és utána hasonlitsd ossze hogy mennyi a szuksegleted. Ki fogja mutatni hkgy mitol hizol


Van egy seacret eaters nevu sorozat, ami pont arrol suol hogy embereknek mutatjak meg hogy mitol hiznak. Ha tudsz angolul, keress egy reszt youtubeon es nezd meg azt. Sokmindenre ramutat amirol az emberek altalaban nem tudjak hkgy mennyi kaloria de rengeteg. Pl valaki sok olajjal foz, valaki eat outol. Szoval neked is segithet rajonni hogy mi a sok


Nem lehet hogy a régi hasra hizos kivansag most jott ki

2021. dec. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Osszegyulnek a kaloriak.. gondolom nem sportolsz semmit igy el se egeted
2021. dec. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen csak kalóriabombás szemetet eszel. :D
2021. dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3 aa, sportolok, csak mist teli szunet van, de amugy eleg sportos ember vagyok
2021. dec. 25. 11:17
 6/13 A kérdező kommentje:

A suti az egy ilyen 5×5 cm es kis suti, es azt tizoraikor eszem, regelli pedig barna kenyer, es nincs is rajta altalaban semmi, vagy max vaj.

Ebedet normalisan eszek, vacsorazni nem szoktam csak mondem egy fel zacsko pombarzot max

2021. dec. 25. 11:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól hízol, amiket felsoroltál.
2021. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Ezsek szerint ehetsz bármennyit,nem ozst,nem zsoroz.
2021. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező te tudod hány kalória van ezekben? :D

Csak a süti és a chips kb 1200 kcal.

Müzli valszeg valami cukros szar cini minis ami megint csak tele van kalóriával

Eszel valami reggelit amiről a mennyiséget nem tudjuk, 1 szelet, 2 szelet? Mekkora az a szelet?


Eszel ebédet rendesen, de mit és mennyit?

Mit jelent az h sportos vagy? Nekem a sportos azt jelenti hogy heti 5x 1 órás súlyemelés/futás stb.


Persze hogy hízol ha édességen meg chipsen élsz, ha nem akarsz tovább hízni akkor egyél normális kajákat.

2021. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen heti 5x futok, mozgok rendesen.


Nem egy egesz csipszet szoktam enni, csak a felét v 1/3 adat.


A kenyer nem olyan nagy, kb altalaban 15×5 cm es, le van a szele kerekitve.


A suti az mindom, hogy eleg kicsi, es csak egy darab, anyukam csinalta.


Ebedet mindig mast.


A muzli az igen, parnacska, de ilyen csoki bevoratos valamikkel eszem ami azert nem annyira egeszsegtelen, es a csokit ne ilyen nagyon szelesnek kepzeld el rajta, csak eppen, hogy rajta van.

2021. dec. 28. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!