Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől hízhattam meg hirtelen?

Mitől hízhattam meg hirtelen?

Figyelt kérdés
Sziasztok.15 éves lány vagyok.Most kezdtem el gimis éveim,és szeptemberben 59 kg voltam,amikor elkezdtem a sulit.Egy hónap alatt 5 kg felment,pedig ugyanúgy ettem mint edig,sportolók ugyanúgy.Mi lehet az oka?Nagyon zavar,és látszik is,légyszi segítsetek mit kéne tennem,hogy ne legyen több ilyen. (le is szeretném adni :( )

2017. okt. 6. 20:56
 1/8 anonim válasza:
25%
terhes vagy
2017. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eddig* elírtam
2017. okt. 6. 21:11
 3/8 A kérdező kommentje:
ja,gondterhes
2017. okt. 6. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Zsírból kizárólag akkor mehetett fel ennyi, ha napi bő 1000 kcallal többet ettél, mint kellene. Az azért elég feltűnő s azt mondod, nem ettél máshogy (bár néha észrevétlenül is jöhetnek kalóriák, node egy hónapon keresztül?).

Vízből lazán felmehet 2 kiló bármikor, salakanyag is lehet több, de ez le is megy.

Spontán anyagcserelassulás nem tudom, miért történt volna, ha mozogsz és nem koplaltál, bár nyilván más is okozhatja.


Egyszer mérted a +5 kilót vagy többször? Nőttél-e, izmosodhattál-e...etc.

2017. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez erdekes mert en is igy vagyok ezzel

felszedtem a nyaron plusz tiz kilot annak ellenere hogy nem ettem tobbet mint elotte

nagyon zavar, mert igy nincs egyetlen nadragom se amit tudnek hordani, penzem nincs lecserelni igy most tulajdonkeppen meztelenul kozlekedem vagy maradok otthon a nagy maganyomban

2017. okt. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs nasizás tényleg? Esetleg üdítővel nem viszed be a kalóriákat?


Érdemes volna írni egy hétig, hogy pontosan mit eszel-iszol. Ha pedig a kalóriák nem indokolják a hízást, mielőbb orvos.

2017. okt. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"felszedtem a nyaron plusz tiz kilot annak ellenere hogy nem ettem tobbet mint elotte"


Erről szokott kiderülni 99%-ban, hogy nem igaz, valójában többet evett az illető. Évekkel ezelőtt kezdtem alakot formálni; torna plusz súlyzós edzés; de azt, hogy nőtt az étvágyam, csak akkor vettem észre, amikor már dupla annyit ettem. Szóval ez elég becsapós.

2017. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gyere le velem, meg a Tiborral terembe, és 10 perc alatt fogysz ennyit, kicsi
2017. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!