Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30kg túlsúlynál két hete...

30kg túlsúlynál két hete stagnál a fogyás. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Januárban kezdtem életmódváltást és sikerült leadnom 8 kilót március közepéig kb.

Nem akarom siettetni, mert sok-sok éve lefogytam egyszer fél év alatt 30 kilót és szépen visszajött minden, mert őrült módjára csináltam.

Most okosabban akarom csinálni, finomakat eszek, csak megválogatom miből és mennyit, illetve mellette úszok és biciklizek, 2 naponta mindig van valami mozgás, ha csak annyira van erőm, akkor 15 perc szobabicikli, ha többre, akkor elmegyek úszni, de mindig van valami.


Mégis két hete beállt ennél a -8kgnál és nem mozdul.


Őszintén megmondom, hogy bár rendkívül figyelek az étkezésre, mozgok is, de hétvégente elszoktam menni barátnőkkel beülni valahova és meginni pár fröccsöt, felest, ilyesmi. Nem zabálok akkor, csak iszogatunk pár órát. Azt érzem, hogy ezek a hétvégék lassítják, de ha ezt is abbahagynám és feladnám, akkor biztos, hogy pár hónap után elegem lenne az egészből.


Mit tehetnék, hogy jobban beinduljon?


2022. ápr. 5. 10:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Fura. Nekem elso 2 hetnel 6 kg lement.
2022. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ciklus környékén szokott stagnálni, aztán leszalad gyorsan két kiló.
2022. ápr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Az italokat is bele szoktad számolni a kalóriába? Az alkolos italoknak elég magas a kalóriatartalma.
2022. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
En csaj ismerosom is szanaszet dietazza magat de semmise tortenik mert folyton pial 😅
2022. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!