Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen husnelkuli eteleket...

Milyen husnelkuli eteleket ehetek dieta alatt?

Figyelt kérdés

Dieta alatt mit kell nezni? Kerlek segitsetek…

Kcal, zsir, ch, vagy mi a fontos?

Eddig ettem borsolevest, paprikas keimpli, rakott krumpli, nagyreszt, teszta krumpli es leves

Mit egyek ha szeretnek 10kg-tol mihamarabb megszabadulni?

Kerlek irjatok le :(



2022. ápr. 7. 14:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Illetve sok rizst ettem

Abbol lehet meg enni? 20dkg-mal is jol laknek egy sovany reggelivel :( nem tudom hogyan kezdjek neki

2022. ápr. 7. 14:39
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom a kaloriabazis.hu használatát, oda beórd, miket ettél és kiszámolja neked, milyen makróból mennyit fogyasztottál és mennyi lenne szükséges.

Az meg mindegy, hogy húsos vahy húsnélküli ételeket eszel, ha a makrók stimmelnek.

2022. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kalória első sorban, de mindent érdemes nézni. A rengeteg krumplit, meg tésztát le kellene cserélni zöldségekre. A levesek mehetnek, hagyd ki a tésztát belőlük, főzelékek, mivel nem eszel húst, ezért a hüvelyeseket rendszeresen kellene fogyasztani (bab, lencse, sárgaborsó, csicseriborsó stb.), zöldségraguk, bármilyen saláta de ne majonézes.

Mindent lehet enni mértékkel. Ha a 2-es által javasolt kalóriabázist elkezded használni, hamar rájössz, hogy ha fogyni akarsz a megszokottakból meglepően keveset tudsz enni, míg a zöldségekből alacsonyabb kalóriával fogysz, és éhes sem leszel. A vízen kívül az innivalókat is vidd fel, meg fogsz lepődni mennyire hízlalnak.

2022. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Krumpli és rizs nem túl jó választás. Próbáld ki a csicseriborsót, lencsét, sok zöldséggel, tofut.
2022. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen



4/4 mi lehet a napi kcal mertek?1000-1100-ig mehetek?

2022. ápr. 7. 19:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ehhez tudni kéne milyen magas, hány kiló vagy, milyen életmódot folytatsz, milyen a munkád, stb. 1000-1100 nagyon kevés, de ha egész nap gép előtt ülsz, akkor esetleg...
2022. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kalóriabázis azt is kiszámolja neked, mi az ajánlott keret. Ha 1500 kcal alatti jön ki, akkor valószínűleg túl gyors fogyást állítottál be. Ha mozogsz, azt is beírhatod, akkor növeli a keretet, de vigyázz, mert egy kicsit eltúlozza a növelést. Sokan a mozgásnál fele időt írnak be inkább.
2022. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az 1000kcal-t felejtsd el, még gyereknek is kevés! 1200-1500kcal a minimum.

A 6-ost kiegészítve a korod, nemed is kellene, hogy sportolsz -e rendszeresen, akkor tudunk segíteni.

2022. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

24 eves vagyok, 166 cm , kozepesen aktiv munkat vegzek

No vagyok

Mihamarabb szeretnek lefogyni 8kg-ot, nem akarom huzni

Amilyen hanar csak lehet

2022. ápr. 7. 20:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Minimum két hónapot tervezz be, mert különben esetleg lefogysz, csak a böröd lógni fog rajtad, mert nem hagysz idöd összehúzódni!


A fogyáshoz 1700-1800 kcalt tervezz be, meg valamennyi sportot - napi egy óra azért kellene - , hogy a végén ne csak könnyebb, de formásabb is legyél! Ha ennél kevesebbet viszel be, akkor csak elállítod a szervezetedet, normális fogyás nélkül.

2022. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!