Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minimális folyadékot...

Ha minimális folyadékot fogyasztok, az étvágyam is lecsökken. Ez nálatok is így van?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 11. 17:57
 1/8 anonim válasza:
86%
Nem. Én mindig annyit zabálók, mint 1 disznó.
2022. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

A szervezet gyorsan lekapcsolja a szomjúság érzetet, sokan ezért híznak. Nálad más a helyzet, de ennyi infóbol nem lehet tanácsot adni.


Szóval a kérdésedre a válasz nem.

2022. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nalam is ez van. Nagyon nagyon keveset iszom sajnos, ez egy rossz szokásom, próbálom magam erőszakolni, egy két napig megy, utána megundorodom a folyadéktol.


Megfigyeltem én is magamon, hogy amúgy nem eszem sokat, eszembe se jut a kaja a reggeli ebéd vacsin kívül, viszont ha iszom napi másfél litert (az nálam már nagyon soknak számít) akkor enni is többet és többször eszem. Én se értem miért van ez.

2022. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok vele, mint te, 3-as. Szívesen folytatnám ezt tartósan, hiszen így könnyebb lenne fogyni, csakhogy azt sem akarom, hogy valami bajom legyen a folyadékhiánytól.
2022. ápr. 11. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Hú én 30 éve élek így... Igyekszem többet inni azért, én sem akarom hogy kiszáradjanak a szerveim. De ha egész nap egy pohár vizet innek, az is elég lenne.
2022. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Kinyírja a veséjét az, aki nem iszik eleget. És a vese nem tud regenerálódni. Szóval csak hajrá a mínusz húsz életévért.
2022. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, meg fordítva is. Ritkán
2022. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én fordítva: ha kitalálom, hogy ma csak keveset eszek, mert tegnap bezabáltam, akkor nem is iszok annyit, mintha sokat ennék :D
2022. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!