Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Regenort iszok 5 napja ?vélemény?

Regenort iszok 5 napja ?vélemény?

Figyelt kérdés
111kg-ról indultam 109 vagyok be tartom amit kell sikerülhet hamar le fogyni ?ivott valaki ?
2022. ápr. 11. 19:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondom,ha már megvetted,ne dobd ki.Ártani nem árt,de nem ettől fogsz lefogyni.Kezdetnek nem is olyan rossz ötlet ,sok esetben egy pszichikai segítség,mankó lehet a fogyasztócucc,hogy az agyaddal elhiteted,hogy most csoda fog történni.A diétát elméletileg támogatja,habár utánanéztem az összetevőinek,ha szedsz más gyógyszereket,mindenképp kérd ki az orvosod véleményét mivel a grapefruiag kivonat káros is lehet (kölcsönhatásba lép más gyógyszerekkel).
2022. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Napi fél dl tejsavótól (vagy mennyit kell belőle inni) még senki sem fogyott le.
2022. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem árt rövid távon, idd meg nyugodtan ami van. Szerintem sokaknak pont jó hogy költ valamire és ezáltal megvan a kezdő löekt a fogyásra. Utána meg látod a szuper eredményeket és lesz motivációd csak simán kalóriadeficitrt tartani
2022. ápr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos inkább az szokott a gyakoribb lenni, hogy a regenoros koplalás után az emberek bezabálnak és jojóznak egyet. De úgy legyen, ahogy a pozitív válaszolók látják.
2022. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Oke akkor még iszom ma mértem magam 107 😀😀😀😀😀
2022. ápr. 12. 14:46
 16/25 anonim ***** válasza:
53%

Megkérdezhetem, mit eszel a regenor mellé?

Bár egy hét alatt 4 kg fogyás ígyis úgyis szar étrendre utal.

Esetleg gyorsan megindult le 2kg víz

2022. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Cukor tej olaj krumpli tészta kerülöm , csak víz ja meg csak pirítós kenyeret ehetek. Zöldség hús
2022. ápr. 12. 20:24
 18/25 anonim ***** válasza:
Ez akkora butaság amúgy. Az addig oké, hogy cukor és liszt lehetőleg minimális, de a krumplival pl. semmi gond nincs, ha nem több kiló, olajban tocsogó sült krumplit nyomsz be, hanem főttet, vagy mondjuk egy kis kanálnyi olívaolajjal sütőpapíron megsütött krumplit eszel, persze normál mennyiségben.
2022. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
A pirítós ugyan miben lenne más, mint a sima kenyér??
2022. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Andizsuzsi ***** válasza:

"

A pirítós ugyan miben lenne más, mint a sima kenyér"


Egyik regenorozós kollégám felvilágosított: elpusztítja a káros gombákat a kenyérben. Ő ugyan simán félrekajál, de a kenyeret szorgalmasan pirítja.

2022. ápr. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!