Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Regenort iszok 5 napja ?vélemény?

Regenort iszok 5 napja ?vélemény?

Figyelt kérdés
111kg-ról indultam 109 vagyok be tartom amit kell sikerülhet hamar le fogyni ?ivott valaki ?
2022. ápr. 11. 19:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

1. Gratulálok, ez azt jelenti, hogy szeretnél változtatni.

2. Ez azt is jelenti, hogy felesleges pénzed van, viszont rest voltál utánajárni, hogy mi is ez a csodaszer.

3. Hagyd a pitsába, amíg nem késő és nem vágod tönkre vele az emésztésed - és főként a hormonrendszered.

4. Nem, az 5 nap alatti 2 kg "fogyást" nem ennek a sz@rnak köszönheted.

5. Ha hosszú távú eredményt és nem jojó effektust szeretnél, akkor a kalóriadeficitre kéne alapoznod az életmódváltásod, ami nagyon leegyszerűsítve a kevesebb kaja + több mozgás képlettel működik.

2022. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
3 üveggel tudtam venni úgy hogy nem hosszú távon akarom ha el fogy akkor csak simán dietazom
2022. ápr. 11. 20:08
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
10x10 pont az #1-nek. 👍
2022. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló súlyról indultam, most pedig 67 kg vagyok. Nem ittam semmilyen vackokat, csak szimplán kalóriadeficitben voltam, amit leginkább az étkezésre figyeléssel értem el, illetve azért mozogtam is valamennyit. Nem kell hozzá semmilyen plusz, semmilyen ital vagy kapszula, csak akaraterő kell és odafigyelés. Azt a pénzt, amit pedig ilyenekre költene az ember, költse inkább hasznosabb dolgokra, mert ez tényleg csak pénzkidobás.
2022. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

A regenor szerintem is egy fszság.

Az elsőn jót röhögtem, jó értelmében, egyetértek vele.

2022. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Regenor nyilván káros, a 2 kiló fogyás meg nem attól van.

Nagyrészt víz, plusz ha folytatod a regenort, akkor izom is.

Gondolom, milyen lesz az a diéta, ha elfogy a 3 üveg... bármibe lefogadom hogy valami más baromságon alapuló egészségtelen szr.

2022. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Yutyubon keress rá regenor csalás v valami ilyesmi.. Pénz lehúzás
2022. ápr. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem jó ötlet volt ?és igen van akarat erőm most már:)
2022. ápr. 12. 07:38
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz ötlet volt. Dobd ki a fenébe ha nem akarod az egészséged tönkretenni vele.

Utána beszélhetünk egy egészséges étrend összeállításáról, azt hogy tervezted? Segítünk.

2022. ápr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Rendben nem tudom ez a baj hogy így el híztam mindig arra fogtam hogy szülés után miatt lettem ilyen de már nagyon zavar sőt hamar el is fáradok nem vagyok olyan fitt mint előtte
2022. ápr. 12. 08:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!