Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is elérhető a kalóriadefic...

Így is elérhető a kalóriadeficites fogyás?

Figyelt kérdés
Ahelyett, hogy fix pl 1800 kalóriás étrendet követek, eszek magas fehérje tartalmú kajákat, de nem számolom a kalóriát csak rettenetesen sokat mozgok. Minden nap kardió erőnlét stb.. Így is mehetek deficitbe, és fogyhatok nem?
2022. ápr. 15. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Vagy igen vagy nem. Ha mínuszba leszel akkor fogysz. De hiába mozogsz ha amúgy a dupláját eszed annak a mennyiségnek amit kellene.

Az emberek jelentős része durván alulbecsüli az általa elfogyasztott ételek kaloriamennyiségét. Szerintem érdemes egy-két hétig számolni , utána már azért nagyjából átlátod mi fér bele.

2022. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha nagyjából tisztában vagy vele, hogy miben mennyi kalória van, és hogy ez alapján miből mennyit ehetsz, akkor simán.

De ne hagyatkozz csak a mozgásra, korántsem égetsz vele annyi kalóriát mint azt az alkalmazások, gépek állítják.

2022. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Lehetseges, de zsákbamacska. Vagy eléred így a deficitet vagy nem
2022. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Meg kell próbálni. Én amióta sokat mozgok minden nap, de kb ugyanannyit eszek mint régen deficites vagyok. Legalábbis erre utal hogy tavaly ilyenkor még 90 voltam most már 70
2022. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg és kiderül. Én nem számolgattam görcsösen kalóriát, mégis lefogytam. Szimplán azt néztem mit eszem ( tápanyagok szempontjából). Normális adagokat,+ mozgok mellé. Ennyi.
2022. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy fogytam, hogy ugyanannyit ettem mint azelőtt, de rengeteget mozogtam mellette. Nekem mozogni ezerszer könnyebb mint az étkezésre odafigyelni, mert imádok sokat enni, és nem bírok ki egy napot sem édességek nélkül. Mozogni viszont nagyon megszerettem. Egy év alatt 8 kilót fogytam így, még 4-et szeretnék.
2022. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!