Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen hamar hozzászoktam...

Ilyen hamar hozzászoktam volna a kevés ételhez? Tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Eddig kb gyorskaján éltem, csomót ettem belőle, tele volt minden szénhidráttal. Csütörtök óta viszont jobban táplálkozom, mert fogyózom. Semmi gyorskaja, hanem teljesen jó ételek, minél kevesebb cukorral és szénhidráttal, több fehérjével. Kb 3 nap kellett hozzá, hogy ehhez hozzászokjak, és már alig vagyok éhes. Ha megéhezem, eszek, de elég a kevés is, aztán órákig nem vagyok éhes. Néha talán túl keveset is eszem... Próbálnám amúgy tartani a napi 5x keveset, de ha nem vagyok éhes akkor nem akarok enni csak azért, hogy meglegyen a napi 5.


21/L


2017. ápr. 18. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen meglehet.

Énis másfél hete kezdtem diétázni, az előtt mindenféle angol gyorskaján éltem.

Viszont a harmadik nap után már hozzászoktam és egy fél tányér étel után jóllakottnak érzem magam és nem eszek csak napi 3-azor, 4 óránként keveset.

Szóval nem hinném hogy velünk lenne a baj, gondolom mindenki másnál is ilyen.

17/F

2017. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Simán lehet, mert eddig miden szart ettél, és most meg nem, és ezt élvezi a szervezeted, A sok rossz szénhidrátot és rossz zsírt most leváltotad a jobb tesóikta, és ezt hálásan köszöni a tested. És még szerencsés is vagy.

2017. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt tapasztaltam. A mostani kajáidban több a hasznos tápanyag, mint a korábbiakban, így kevesebb kalóriával is jóllaksz. Ebben az esetben az sem baj, ha nem eszel napi 5x, hanem mondjuk napi három étkezésre osztod el a mennyiséget. Így több idő telik el két étkezés között, és ki tud ürülni a gyomrod. Akkor egyél, amikor megéhezel, nem kell erőltetni a gyakori evést, ha nem esik jól.
2017. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túl keveset ne egyél azért, de az mindegy, hogy hány adagban viszed be.


Abban van logika, hogy egy jobb étrend mellett kevesebb kalória is elég a jóllakáshoz s a szükséges tápanyagok beviteléhez, sokan így működünk. De ez egyéni, van, akinek tökmindegy, van, akinek minden étrenden sok kell s van, aki csak akkor tapasztal változást éhség terén, ha extrém módon lecsökkenti a szénhidrátot. Másra a rost hat jól ésatöbbi.

2017. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!