Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire hozzászokom...

Mennyi idő mire hozzászokom az életmódváltáshoz?

Figyelt kérdés
Elkezdtem kevesebbet enni, elhagyni a chipseket, rengeteg édességet. Illetve minden másnap sportolok. Nagyon nehezen állok neki tornázni, utána már nagyon jó, feltöltődök, jó kedvem lesz, elégedett leszek. De mennyi idő mire ez természetes lesz? Hogy sportolok, nem zabálok?

2022. jan. 10. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
2 hónap
2022. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez teljesen emberföggő.Szerintem amikor látod az eredményt és ,hogy sikerélményed van akkor szerintem könnyebb lesz.
2022. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az étkezés 2-3 hét volt. Sport könnyebben ment, mert találtam egy olyan sportot amit szeretek és maga a sport szeretete miatt csináltam/csinálom nem azért, hogy lefogyjak. Egy olyan sportot amit nem szeretek sosem tudtam volna megszokni.
2022. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve váltottam életmódot. Nekem úgy 1-1,5 év volt, amire már azt tudtam mondani hogy megszoktam, és a fejemben is helyretettem azt, hogy nekem bizony a diéta és a rendszeres mozgás az életem része kell legyen egy életen keresztül. Mert a kampányszerű drasztikus fogyókúráknak semmi értelme, nem lesz se tartós, se egészséges.
2022. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá lehet szokni, de néha tele van az ember hócipője vele. Egyszerűbb az élet nélkülle. Előre főzés, méricskélés, időszorítás a sportra, önmegtartóztatás. Persze ezt mind az egészs3gedbe fekteted bele, szóval megéri a melót, csak néha elege lesz az embernek belőle, mint Pl most nekem:D
2022. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
5. Ez teljesen így van. Én is érzem időnként, hogy bár ne nekem kéne ezzel élni, de sajnos ez van. Összességében megéri egyébként, de néha tényleg az ember agyára megy a dolog😂 Én ezért is tartok havi 1 csalónapot, anélkül már rég feladtam volna.
2022. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor úgy érzed, hogy hiányzik az új életmód. - Ha leállsz egy napra pl. .

Elvonási tüneteid vannak. De, hogy időben ez mennyi nem lehet megmondani kerek perec, mert minden ember más minden szituáció, élethelyzet is más ... nagyon sok a változó tényező.

2022. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Igazából ez idő kérdése. Például onnan tudod majdhogy már tényleg élwtvitellé vált, hogy az lesz a természetes. Például még ha egyik nap a mekiben ebédelsz, másnap már tudod hogy otthon fogsz ebédet főzni, ahogy szoktad általában. Régen nekem teljesen normális lett volnamásnap is a mekibe menni. Ma már az otthon dobozolás a természetes
2022. jan. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!