Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40 perc Cindy Crawford fitness...

40 perc Cindy Crawford fitness mennyi kalóriát éget el?

Figyelt kérdés
Ti mikor tornáznátok a helyemben? Suli előtt reggel, vagy utána?
2010. szept. 16. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is az ő tornáját csináltam,még sulis koromban. Ballagásra akartam lefogyni,mert enyhén szólva jó húsban voltam. 168centihez 72!!kg. Igaz,én diétáztam is,plusz heti 5-6 alkalommal végeztem az edzésprogramjait,így 2 hónap alatt 12 kilót fogytam!


25/N

2010. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cindyvel vigyazz,

mert sok az izommunkaja, tehat amikor erosek a combjaid, akkor nem biztos, hogy Neked megfeleloek a gyakorlatai.

2010. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsoval ellenkeznek! Mert nekem nagyon izmos labam volt, en nagyon vaskos voltam. Es nekem is hatasos volt mert lefogytam vele habar en mindennap megcsinaltam. De meg eri mindennap raszanni a teljes videot, mert le is fogyol jobb lesz a kozerzeted tole formasabb leszel, es nem szenvedve mert egyszeru konnyu tornat vegez. Nem ilyen szanalmas rubint reka katonai kikepzeseket.
2011. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16:35

Nekem bevallt ez a torna, de az egyik ismerosomnek nem igazan, mivel eleve egy vastag combu lanyrol volt szo, tehat amit fogyott, az vissza is jott izom formajaban!

Jane Fondanak vannak nagyon jo zsiregeto gyakorlatai!

2011. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!