Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mérleget vegyek?

Milyen mérleget vegyek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 07:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Személymérlegre gondolok.
2022. ápr. 25. 07:58
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Jársz valahova edzeni? Mert ha igen és ott van mérleg, akkor nekem az a meglátásom, hogy otthonra felesleges.


Sajna a mérleg típusához hozzászólni nem tudok, annyi, hogy ha nagyon magas a súlyod, akkor bizonyosodj meg arról, hogy a választott típus mér addig, amíg neked kell.

2022. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Eddig volt mérleg ott, ahol edzettem, de most új helyre járok, és ott nincsen. Szóval rátapintottál a probléma lényegére. :D A magasságom átlagos.


Nem tudom, hogy mennyivel tud többet egy 20-30.000 Ft-is mérleg mint egy 3-5.000 Ft-os. Tényleg érdemes befektetni ebbe? Végül is csak azt szeretném követni, hogy kb. súlyt tartsak. Azt hallottam, hogy a testzsír% meghatározás, amit az okosmérlegek csinálnak, nem annyira megbízhatóak.

2022. ápr. 25. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Otthonra gyakorlatilag bármelyik mérleg megteszi. A lényeg h mindig ugyanazon a helyen mérd mert a miénk hajlamos más eredményt mutatni ha arrébb tesszük.
2022. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a legolcsóbb okosmérleget vettem, valóban nem megbízható, de a 10ezres és 40ezres is ugyanazt a szar technológiát használja. Én viszont a súly mellett szeretem nézni azt is, ahogy a testzsírszázalékom változik. Ha nem is annyi, amennyit mutat, de a változást jól szemlélteti. Eufy márkájú van nekem amúgy, de tényleg teljesen mindegy.
2022. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!