Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt érhetek így...

Mennyi idő alatt érhetek így el látványos eredményt?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok (júniusban 26), 172cm vagyok, és 75 kg. Heti 3x járon spinning-re, emellett az étkezésemre is elkezdtem egyre jobban odafigyelni. Vajon nyár közepére lemehet -10 kg? Vagy az csak kemény diétával?
2022. ápr. 25. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyár közepe szűk 3 hónap. Jól összeállított diétával lemehet addig 6-8 kiló.
2022. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mit jelent az, hogy odafigyelsz az étkezésedre?

Megfelelő kalóriadeficit mellett, kb hát kiló az, ami ekkora súlyfeleslegből egészségesen lemehet addig.

2022. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem. 5-6 kg a reàlis
2022. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem max. 6-7 kg az, ami reális. Szóval ha egészségesen, normális kalóriabevitellel fogysz, akkor kb. annyi a reális. Viszont szerintem az a plusz 3 kg miatt nem éri meg kemény diétába fogni. Szóval nyár közepén, szerintem mindegy, hogy most 65 kg vagy 69 leszel, az a pár kg nem a világ vége, emiatt nem érdemes önsanyargató diétába kezdeni.
2022. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az, hogy elkezdtem odafigyelni az étkezésemre, azt jelenti, hogy nem eszem cukrosat, igyekszem kenyérből is teljeskiörlésü tenni, nem nasizok, nem iszok cukros löttyöket
2022. ápr. 26. 09:26
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Ez elég kevés. Rendszeres étkezés, kiszámolt makrók és kalória az alap.
2022. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendszeresen étkezem, csak próbálom az egészségteleneket kivonni.
2022. ápr. 27. 00:46
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

#7: Ez szép, és nem rossz indulás, de sajnos nem elég. Legalább egy hétig mérd, és számold, hogy hány kalóriát eszel. Egészséges ételekkel is el lehet hízni (tapasztalat).

A legjobb, ha folyamatosan tudod számolni a kalóriákat. Ha nem is grammra mérsz mindent (én sem), akkor egy erős közelítő saccolással. Hogy lásd, mennyit eszel, és miben mennyi fehérje, szénhidrát, zsír, kalória van.

Ha emellé még mozogsz is, akkor már teljes lesz a siker!

2022. ápr. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyjából számolom, de akkor még jobban fogom innentől.

Köszönöm!

2022. ápr. 27. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!