Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hamar érhetek el...

Milyen hamar érhetek el látványos eredményt?

Figyelt kérdés
ha naponta járok 30 percet futni és mellette nem zabálok hanem egészségesen étkezem akkor milyen hamar érhetek el látványos eredményt? előre is köszi a válaszokat
2014. szept. 22. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Eredmény néhány hét alatt is, főleg ha valóban rendelkezel túlsúllyal.

Attól is függ neked mi a látványos. Amit mindenki észrevesz, még a félig vak idős szomszéd néni is? Megint csak függ a kezdeti súlytól.

De az egészséges életmód sosem árt, ne add fel, ha nem is érkezik azonnal feltűnő eredmény.

2014. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel abban, hogy az egészség felé tett lépések akkor is jók, ha nem fogysz tőlük.

Nos, csupán a fentiektől nekem semmi eredmény nem jönne hónapok alatt sem, mert én ilyen típus vagyok (komolyan. nyilván megvan nekem is a módszer, de elég komolyan oda kell tennem magam), lehet, hogy Neked fog. Lövésünk sem lehet, lesz-e kalóriadeficited pl... Vagy hogy mi jelent Neked az egészséges táplálkozás...


Azt sem tudjuk, mennyi a felesleged... Illetve fogyni akarsz vagy formásodni...

2014. szept. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!