Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka Add Önmagad 1....

Rubint Réka Add Önmagad 1. részével fognak vékonyodni a combjaim?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha vastagodna mert az a célom az egész tornával hogy a lábaim feszesebbek és vékonyabbak legyenek... Szóval szerintetek? Van valakinek tapasztalata? Heti hányszor csináljam hogy legyen eredmény?
2010. szept. 16. 15:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Olyan emberek vannak néha ezen az oldalon, hogy az kész...

Jobban jártam volna, ha a yahoon kérdezem meg ezt, ott legalább vannak rendes emberek is, csak kétlem, hogy ott bárki is ismerné R. Rékát.

2010. szept. 16. 17:47
 12/18 anonim ***** válasza:

Kép nélkül alapból nem lehet megmondani,hogy mi kellene neked.A nők többségének répa combja van,vagyis felül vastag hájas,a térd fölött meg,mint egy izomsorvadásosnak olyan vékony,edzetlen.Persze van csomó fajta ezen kívül.

Rékának szálkás izmos combja van.Ha olyat szeretnél konditerem és szálkásító diéta.

2010. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2010. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

17:27-es vagyok.


Tényleg kép kéne a lábadról, és akkor pontosan meg tudnám mondani, mire hol miért van szükség, de vegyünk sorra.


Azt mondod, nem vastag a combod, nem vagy kövér stb., ez oké, csak vékonyabb combot akarsz, mert érzed, hogy ennél lehetne vékonyabb. Az enyém se volt vastag, és kövér sem voltam, kifejezetten karcsú voltam, de volt a combomon pár centi felesleg, ami máshol nem látszott. Valószínűleg veled is ez van, hogy karcsú vagy, de a combodon látod, hogy van pár centi, ami nem oda való. Ez bizony zsír, amit CSAK diétával lehet leadni. Nekem pár hét diéta alatt lejött, és utána abbahagyhattam, és csak a súlyomat kell tartani.


Azt értsd meg, hogy csak akkor tudsz vékonyítani a combodon, ha van VALAMI, amiből lehet vékonyítani. Ha nincs rajta izom, akkor csak zsír lehet ott, ha vékony, akkor is zsír, amit diátával tudsz leadni. Ha nincs se zsír se izom, akkor nem tudsz vékonyítani, mert húsból nem tudsz leadni.


A combra edzés, aerobik az izmodat erősíti, vastagítja, de SEMMI KÖZE nincs a vékonyodáshoz. Ha zsír van a combodon, akkor is épít izmot a zsír alatt, és akkor a kettő együtt vastagabb lesz.


Tehát összefoglalom: a combodon zsír van, és azt csak diétával tudod leadni (némi kalóriamegvonás). Mellette izmosíthatsz, de pusztán izmosodástól NEM LESZ A COMBOD VÉKONYABB, hanem maximum a zsír alatt vastagodik a combod az izomtól.


Remélem érthető.

2010. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

Sajnálom, hogy korábban úgy felhúztam magam, nem kellett volna!

Akkor itt van két kép:

[link] (ezt még olyan két hónapja csináltam)


[link] (ezt most csináltam hát nem túl jók a fényviszonyok:S)


És akkor milyen diétára gondolsz? Köszi előre is:)

2010. szept. 17. 14:10
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem rossz ez.Szerintem nem is kell diéta.Itt egy gyakorlatsor,ettől nőni nem nagyon fog,viszont formásabb lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=oTPEIHPFNQI&p=B4A854EB853C02C..

2010. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

13:43-es vagyok.


Nekem ugyanilyen volt a combom, és egy kicsi zsír volt rajta, ami engem is marhára idegesített. Amit az utolsó linkelt, az is jó, mert formásodni fogsz, viszont jó lenne előbb a pici zsírt eltüntetni.

Én így csináltam a diétát:


"Reggelire egyél barnakenyeret,sok zöldséggel,paradicsom paprika,sonkával,sajttal,túróval.

Vagy ehetsz zabpelyhet az még jobb,naturjoghurttal,vagy tejjel,gyümölccsel.Ehetsz tojást is


Ebédig tizoraira gyümölcsök,most ugyis sokféle van,vagy joghurt,kefir.


Ebédnél sovány husik (pulyka,csirke, hal) Köretnek ne tésztát és krumplit,inkább rizst,párolt zöldségeket,salátákat. Levest is nyugodtan ehetsz.


Uzsira joghurt,kefir,gyümik,zöldségek,saláták.


Vacsorára már kerül a kenyeret,tésztát,ilyesmit semmiféleképpen,inkább fehérjedus ételt egyél,vagy zöldséget gyümölcsöt.


Cukros üditőket kerüld,a tésztát,a fehékenyeret,és igyál sok ásványvizet.


Zöldséget egész nap szabad enni, gyümölcsöt is ( kivétel pl a banán és a szőlő), de azt ne vidd túlzásba."


Lehet,hogy nem tökéletes a menü, de én így fogytam le pár hét alatt, és a combommal együtt a derekam, csípőm is karcsúbb lett 3-6 centivel.

Emellett persze mehet az edzés a combra, mert akkor formás is lesz a karcsúsodás mellett.

2010. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!!! Ki fogom próbálni remélem sikeres lesz:)
2010. szept. 18. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!