Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek van már tapasztalata...

Valakinek van már tapasztalata a Challange diétáról,amit Kasza Tibi reklámoz?

Figyelt kérdés
Megakadt a szemem a plakátokon a városban, gondoltam utána nézek. Az oldalon van sok termék,italpor és kapszula is. Az érdekelne,valaki próbálta már,bevált? 29 éves férfi vagyok, nincs sok túlsúlyom,csak kb. 5kg,csak főleg felső testen van a felesleg és a hason,ami nagyon zavar. Ettől szeretnék megszabadulni. Tudom, hogy főleg életmódváltásra és étrend változtatásra van szükség,ezeken már rajta vagyok. De ha ezzel a kapszulával rá tudnák segíteni,az jó lenne.
2022. máj. 1. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Te még beveszed ezeket a szarokat?
2022. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

A pénztárcád sikeresen lefogy tőle!

Kalória deficit, sport. Alakíts ki egy fenntartható étrendet. Ezek a "celeb-diéták"csak azért működnek mert irreálisan kevés kalóriát írnak elő (nem kevés pénzért)+vegyed a méreg drága kiegészítőket mert az jó lesz neked!

2022. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, keresd meg az okot, adni miatt híztál, iktasd ki, mozogj, kerülj kalóriadeficitbe.


Én pl már munkakörbe kerültem, nem szaladgálok egész nap a kórház folyosóján a kórtermek között, kevesebbet mozgok. Ülök egész nap a műtőben.

Ráadásul ha reggel eszek valamit, akkor utána egész nap ennék, és most végre van időm reggelizni...

Úgyhogy újra nincs reggeli, futok, és nekem már ennyi elég.

2022. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nehéz fizikai munkám van,így edzésre már nincs erőm. Mondjuk,hogy edzés letudva. Szeretem a gyümölcsöket,de azon nem bírok dolgozni.
2022. máj. 1. 18:00
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Amellett a diéta mellet a munkádra se lenne energiád, nemhogy az edzésre.
2022. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell zabálni!Nehogymár fizikai munka mellett ne tudjál lefogyni 5 kg ot.Csupán annyit kell tenned,hogy nem vacsorázol és oda fogyelsz a kajára.Ezt a hülyeséget felejcsd el,hogy zöldség,gyümölcs.Értelmetlen.Edd a kajádnak amit eddig ettél ,csak a felét.Hidd el le adod a + kilókat.Ha én le tudtam adni 30 at.Pedig csak a kaloriákat számoltam.
2022. máj. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok a 30 kiló mínuszodhoz. Remélem nekem is sikerül. Szerinted a napi 5-6 étkezés és kicsi adgok beválhat?
2022. máj. 3. 06:51
 8/12 anonim válasza:
igen
2022. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
5.5 hónap alatt -32.6kg a Challenge segítségével!
2022. máj. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
9: hogy tudsz ilyen ordas nagy kamut ideokádni?
2022. máj. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!