Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Challenge diéta Kasza Tibortól...

Challenge diéta Kasza Tibortól vélemény? Főleg olyané érdekelne, aki csinálja/csinálta is!

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 16:53
 1/5 anonim válasza:
100%

Ezt a videót nézd végig. Nagyjából minden szava igaz a srácnak.


https://www.youtube.com/watch?v=5nKRlW2l7w4

2021. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szuper videó,kíváncsiságbòl belekukkantottam,de végignéztem minden videôját,szuper a srác és sokat tanultam belőle.köszi
2021. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Szia! nekem nagyon bejött. 1 hónapja csinálom és -6,4kg, persze sportolással egybekötve. Az étrendet nagyon könnyű tartani + 3-4 liter víz naponta, meg a kapszula és a drink. Ezekre kell odafigyelni és betartani mindent ahogy le van írva. Először én is szkeptikus voltam, mivel minden szart kiprobáltam már. Aztán mondom megpróbálom ezt és bevált.
2021. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Clairvoyant válasza:
100%
Túlárazott dopping. Az eredmény a fegyelmedből, a sportból, és a szemét ételek kiszórásából jön, nem valamiféle varázskapszulából meg italból. Teljesen pozitív, hogy ráveszik az embereket a változásra, csak azt kevesebb pénzből is meg lehet oldani.
2022. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én kipróbáltam de nem mindent. Rettenetesen drága túlárazott.. a shaket vettem én és manker féle beauty drinket.. a bdt ek is adtan utana szerencsere megvettek.. a shaket iszogatom de nekem ezenkivul van puregold is itthon ami sokkal finomabb es szerintem az ossze tetele is jobb.. beauty drink kollagen igazabol kapsz fele es negyed ennyiert is ugyanezzel a hatoanyaggal. Ugyhogy en megbantam de amugy fogyni fogyok viszont nem ezektol a termekektol 😄
2022. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!