Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hìztam 10 kilót de nem értem...

Hìztam 10 kilót de nem értem hogyan?

Figyelt kérdés

Ráadásul nem hiszem hogy többet ennèk. Kenyeret és cukros üdítőket sem szoktam fogyasztani.

10 kilóval többet mutat a mérleg de én csak minimálisan látom hogy több kiló lennék. Baj lehet a hormonjaimmal vajon?


2022. máj. 3. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

'Nem hiszem hogy többet ennék'

Nem hinni kell, hanem kimérni. 99 százalék, hogy többet eszel csak nem veszed észre

2022. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mennyi idő alatt?
2022. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Tagadási fázisban vagy. Sokat eszel.
2022. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha valóban ugyan annyi eszel, akkor:

1. Beköszöntött a klimax és innentől csak csipegethetsz

2. Pajtsmirigy alulműködő lettél, ami 30%-kal csökkenti az anyagcserét és innentől csak csipegethetsz

2022. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Mit eszel egy átlagos napon, mit ettél ma? Hány éves vagy, milyen nemű, milyen magas és hány kiló?
2022. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha naponta egy kávéval többet iszol, amibe 2-3 kockacukrot (vagy 1-2 kiskanál kristálycukrot) teszel az elég 10 kiló pluszhoz!
2022. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon könnyű többet enni és hízni. Lehet neked úgy tűnik, hogy nem eszel többet, de a kalóriadús ételekből elég a "csipegetés", és már is hízhatsz. Pár kocka csoki, pár szem chips, és már lehet, hogy ettől hízol is.
2022. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Úgy, hogy többet eszel, csak nem veszed észre. Nem két kockacukorral, mint a felettem válaszoló írta, de azért könnyen el lehet számolni magad, főleg, ha csa saccra eszel.
2022. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fogamzásgátlót nem kezdtél el szedni?
2022. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!